Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jön meg napok óta. Próbált...

Nem jön meg napok óta. Próbáltam előtte kicsit eltolni citromlével, lehetséges, hogy emiatt van?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy teherbe estem. Csütörtökön kellett volna megjönnie, máskor max. 1 nap késéssel szokott. Előtte direkt sok citromos vizet és citromos rostoslevet ittam. Nyugtassatok meg, hogy csak emiatt van!
2011. ápr. 24. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
50-50% vagy a citromlé, vagy terhesség. Én ezt így a gépem mögül nem tudom neked megmondani. Ha napok óta ilyen ideges vagy, amiatt is lehet a késés.
2011. ápr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Mivaaan?????

Hány éves vagy?

"Előtte direkt sok citromos vizet és citromos rostoslevet ittam" ez vicc? Ettől ugyanannyi az esélyed aterhességre ha szexeltél!!!!! Semmi köze ennek a citromosléhez,te jó ég, hányadik században élsz???? Beszélj valakivel aki fekvilágosít!!! SŰRGŐSEN!!!

2011. ápr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
menj dokihoz ő majd megmondja mi a helyzet
2011. ápr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Mivel a citromos módszer egy nagy kamu, városi legenda, annak nincs sok köze az egészhez!!!

Gondolkodj:

a) ha fogamzásgátlót szedsz, beszedted-e rendesen? ha igen, semmi gond. ha nem, menj el a nőgyógyászodhoz, ill. jegyezd fel, mikor szexeltél utoljára.

b) ha gumival védekeztek, gondold végig, minden rendben volt-e. ha igen, semmi gond. ha nem, szintúgy menj nőgyógyászhoz


Egyébként a leggyakoribb, hogy a tudatalatti stressz, táplálkozás befolyásolja. Nekem sem jön meg másodpercre pontosan, mert néha 26, máskor 32 napra. Változó.

Konzultálj nődokival, az a tuti!

2011. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha a táplálkozás befolyásolhatja, akkor a citrom miért nem?

Általában 32. napra szokott megjönni, ez már a 35.

Régebben is próbáltam már a citromleves dolgot, és akkor késett. Barátnőmnek meg olyankor ki is marad.

2011. ápr. 24. 17:37
 6/8 tetris ***** válasza:
0%
Jé, én erről a citromos dologról még csak nem is hallottam!!!! Lemaradtam valamiről?
2011. ápr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A táplálkozást úgy értettem, hogy koplalás, rendszertelen, egyoldalú, elégtelen étkezés... az pl. eredményezhet kimaradást.
2011. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megjött reggel :)

Úgylátszik nálam mégis beválik a citromlé.

2011. ápr. 26. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!