Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Először próbáltam használni...

Először próbáltam használni tampont de etszerűen nem ment fel. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Felment.. de alig birtam menni.. ülni meg egyáltalán.. próbáltam irányt változtatni , és feljebb rakni is de nem birtam.. aztán kiszedtem de majd megbolondultam úgy fájt = /
2011. aug. 23. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szűk lehetsz...Én is így voltam vele, és inkább nem erőltettem, mert nagyon rossz volt.
2011. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég nedves volt a hüvelyed fala? Azt mondják, hogy csak a közepes és erős menstruációnál egészséges tampont használni, mert a gyenge vérzésnél nem elég nedves a hüvely fala, és nem tud 'felcsúszni'. Valószínűleg nem elég magasra nyomtad fel a tampont, és azért fájt, ha mozogtál! Akkor van normlis magasságban az tampont, ha még legalább egy ujjperced is fent van, amikor a tampont felhelyezed, akkor meg sem fogod érzeni, hogy fent van, nem fog fájni. Kiszedni meg a felhelyezés után kb. egy órával lehet (attól függ, mennyire vérzik, ha nagyon, akkor lehet, hogy fél óra múlva is ki lehet szedni, ha csak egy kicsit, akkor 3-4 óra vagy ennél is több) de egy óránál hamarabb ne próbáld, mert akkor még a tampon nem nedvesedett fel eléggé, hogy a kihúzásánal csússzon, ezért könnyen felsértheti a hüvelyed falát, ami elég nehezen gyógyul! további sok sikert!
2011. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
próbálkozz ob minivel
2011. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
avval próbáltam.. = /
2011. aug. 23. 14:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán nagyon szűk a nyílás a szűzhártyádon.
2011. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nem toltad fel eléggé
2011. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
talán az a probléma, hogy egy ideig sikerül feldugni de aztán irányt kell változtatni és úgymond hátrébb dugni:)
2012. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!