Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájseb fagyasztása fájdalmas?

Méhszájseb fagyasztása fájdalmas?

Figyelt kérdés
Akinek volt már ilyen beavatkozása az elmesélné,hogy mit érzett a fagyasztás alatt és hogy utána mit tapasztalt?
2011. ápr. 24. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
nem. az egész egy nőgyógyászati vizsgálathoz hasonlít, csak sokkal tovább tart.
2011. ápr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a választ! A fagyasztás után mit tapasztaltál? Voltak utána fájdalmaid? Véreztél? Kaptál valami gyógyszert vagy bármit,amivel még utána neked otthon "kezelni" kellett a sebet?A nemi életet mennyi ideig kellett mellőzni?Hány hét után mentél kontrollra,ha kellett egyáltalán menned? Azóta nem fordult elő többször,teljesen meggyógyultál?
2011. ápr. 24. 23:01
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát...én nem egészen azt tapasztaltam, amit az első hozzászóló.:S

Nekem is kb egy hónapja volt, az egész beavatkozás alatt annyit éreztem, hogy erősen görcsölt az alhasam, mint amikor menstruálok.


21/L

2011. ápr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, még annyit, hogy a fagyasztás után ajánlatos tisztasági betétet használni. Belőlem sima átlátszó vízszerűség távozott. Ez nálam kb 3 napig tartott.


előző voltam

2011. ápr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te válaszodat is. Kicsit félek,mert annyi mindent olvastam már itt is és tényleg nincs két egyforma válasz.Remélem kibírható és nem lesz gond később.
2011. ápr. 25. 15:48
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

első vagyok. nekem elég régen volt, kb 10éve, de nem emlékszem semmi borzalomra. nagyon féltem én is, de a dokim megnyugtatott, h nem fájdalmas. igaza volt. ha jól emlékszem nem kaptam semmit, (gógyszert) és vérzés sem volt. annak nem is kell lennie. nekem az rémlik, hogy minden ilyen beavatkozás után illik 6 hetet várni, vagy legalább az első rendes mensit.

azóta panaszmentes vagyok, nem újult ki, született két egészséges gyerekem. ja a kontroll az a mensi után volt, úgyhogy kb 4-5héttel a beavatkozás után

sok sikert, nekem "jó" emlék mert az összes panaszom (erős mensis görcsök, állandó magas süllyedés, hajhullás) megszűnt és azóta sem tért vissza. Kb 5-10percet kell kibírni,egyébként ez is szubjektív dolog, nekem a vajúdás sem volt olyan borzalmas. reggelre éreztem h kicsit fájdogál a hasam, fáj a derekam. du mentünk be a dokihoz és azt mondta bő 3 ujjnyinál tartunk. :) van aki ezért is jobban megszenved. (na utána nem ment azért ilyen könnyen :DDD) gondolom magasabb a fájdalomtűrésem

2011. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer mindenkinek a választ!Túl vagyok rajta.Kibírható volt,de valóban mensi görcsöket éreztem.A fagyasztás pontosan 4 percig tartott,az orvos figyelte az órát.Azóta a vízszerű folyást én is tapasztalom.Irrigálnom kell majd egy hónapig,akkor kontroll,majd 2 hónap múlva újra ellenörzés.Nemi életet pedig két hétig nem lehet élni. Tampont pedig 2 hónapig nem szabad használni.
2011. máj. 3. 13:34
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
gratula! és jobbulást! remélem neked sem kell többet menned soha :)
2011. máj. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 H.Orsolya válasza:
57%
Maga a fagysztás ha jól csinálják nem fáj, csak az ijesztő, amikor leszíjazzák a lábad, szerintem. Nekem kétszer is volt, bár azért mert az elsőt elrontották.
2011. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem szíjjazták le a lábam.
2011. máj. 13. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!