Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aranyerem lehet? Nagyon fáj!

Aranyerem lehet? Nagyon fáj!

Figyelt kérdés

Nem régen elkellett mennem béltükrözésre és ott mondták, hogy van néhány belső aranyerem, de még nem fejlődtek ki rendesen, így nem kell vele foglalkozni. Kb. egy hete a végbélnél mintha a bőr szétrepedt volna, nagyon fáj még pisiléskor is, mert borzasztóan csípi. Rá nem sokra mintha kijött volna valami gombás fertőzés ott lent. Kezelem krémmel és kúppal, az csillapodik is, de a fenekem még mindig borzasztó, pedig arra is vettem aranyérkrémet, belső aranyérre is jó, azzal kezelem. Tegnap wc-kor annyira fájt, hogy már majdnem sírtam, és a megszokotthoz képest nagyon vérzett, azóta is fáj, lüktet, és mintha valami nyomná, de közben szúró érzésem is van. Most akkor ez aranyér vagy végbélrepedés? Nem tudom van e köze hozzá, de tegnap este nagyon hányingerem is volt.


Köszönöm a válaszokat, 21 L.


2011. ápr. 27. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Aranyér is lehet, úgyhogy menj orvoshoz.
2011. ápr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia bocsi segiteni nem tudok de nekem is hasonló a bajom ugy hogy együtt keresem veled a válaszokat...és persze orvos...
2011. ápr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első körben orvos, az a legbiztosabb.

Nekem is volt aranyerem, én hajlamos vagyok olykor rá, sajnos nem a legjobb a táplálkozásom, és olykor inni is elfelejtek.

Ilyenkor nekem is nagyon fáj nagy wc-zés közben, volt olyan régebben, hogy én is sírva fakadtam közben.

Igyál nagyon sok folyadékot, használj aranyér kenőcsöt, egyél sok rostosat.

Jobbulást!

2011. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
aranyérre nekem nagyon bevált a Hemoclin kenőcs, van hozzá klassz fej is, megkönnyiti a kezelést. és megelőzésre is alkalmas.
2011. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én doloproctot használok, eddig úgy tűnt jó volt, mert amikor éreztem már egy kicsit is, hogy valami van, már kentem is, ezzel is lehet belülre tenni,van hozzá speckó fej is. Ma már kicsit jobb, mostmár tudok ülni is. Engem nagyon aggaszt még, hogy ettől előjöhetett a hüvelygomba is? Megfigyeltem, mindig ilyenkor jön ki lent is, pedig tisztálkodok rendszeresen, ilyenkor fertőtlenítős kendővel is törölgetem, meg krémezem, csak nem tudom, hogy másnál is előfordult e már ettől hüvelygomba?? Bár már olyan rossz ott lent a helyzet, hogy keresem a dokit, mert elakarok vele menni. Ha valaki tud ajánlani Székesfehérváron egyet, megköszönöm.
2011. ápr. 27. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!