Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog kiürülni a hüvelyemb...

Mikor fog kiürülni a hüvelyemből a hüvelykúp maradványa? Milyen ízű az egészséges hüvelynedv?

Figyelt kérdés

már két napja, hogy felraktam az utolsó kúpot és még mindig folyik belőlem. már annyira zavart hogy elkezdtem kiszedni :D

nálatok ez hogy van?


2011. ápr. 27. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne szedd ki!Majd kijön az magától.Addig meg használj tisztasági betétet.Nekem is elég sokáig folyt még utána,már nem is emlékszem mennyi ideig használtam ,talán 1 hétig,csak nekem tabletta volt.Este felraktam,éjszaka bent volt,reggel meg mintha véreznék,olyan szinten jött belőlem,aztán napközben is folydogált,de már nem olyan zavaróan.Szerintem még egy pár napig biztos eltart,de addig ne használj intim zuhanyt,meg ne is szedegesd ki.
2011. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sztem semsokára;) nekem is volt ilyen,addig felraktam tisztasági betétet,
2011. ápr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm!

már kiszedtem egy kicsit.

:S

ebből lehet bajom?

és a második kérdésre nem tudjátok a választ?

mert nekem olyan régóta van ilyen hüvelyi fertőzésem és milyen ízűnek kéne lenni?:/

2011. ápr. 27. 19:14
 4/10 anonim ***** válasza:

Erre egy jó urulógus-nőgyógyász szakember egyszer azt mondta nekem, hogy akkor igazi egy nő, ha savanyú:)

És milyen igaza van.

Az egészséges hüvelyflórának savas a ph-ja, tehát tényleg savanykásnak kell lennie.

Ha éde ízű, édes szagű, akkor az táptalaja a gombáknak, baktériumnak.

A joghurt sem hiába savanykás, az is tele van élőflórával:)

2011. ápr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

még mindig jön belőlem! így nem nyalhat ki a barátom :( ez neki is rossz meg nekem is

most ne butázzatok le!

mit cisnáljak?

2011. ápr. 28. 18:02
 6/10 anonim ***** válasza:

ne aggódj az nem maradhat bent

előbb utóbb kifolyik, egyébként mire kaptad?

2011. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hüvelygomba...és nem mólt el tőle...király..már másfél éve próbálok kigyógyulni
2011. máj. 1. 17:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ha ilyen régi a probléma, nem fogsz tudni hamar kigyógyulni belőle...tapasztalat.

Nagyon összetett ennek a kialakulása, lényeges szerepet tölt be itt a táplálkozás és a fogamzásgátló.

Egy-két praktikát megosztok, ami nekem segített:

1: Szigorú candida diéta, ha tetszik, ha nem. Ezt teljesértékű, egészséges táplálkozáson alapszik. A cukrokat, szénhidrátot, finomított ételeket, tartósító szereket kell kiiktatnod az étkezésedből. [link]

2: alapvető higiénia betartása. Jelenlegi fehérneműid teljes kifertőtlenítése, amíg a betegséged fent áll. Neomagnol fertőtlenítő tablettát javasolok. Majd 60-90 fokon mosást. Ha kell, szerezz be új, erre alkalmas fehérneműket. WC, kád folyamatos tiszítása, fertőtlenítése.

3: partner kikezelése, mondanom se kell. Gumi használata. Késmosás

4: Fogamzásgátló elhagyása, amennyiben van ilyen. Gumi az még a betegségek ellen is véd. Tisztán tart. [link]

5: Teafa, levendula illóolaj alkalmazása, nézz utána: [link]

6: egészséges hüvelyflóra visszaállítása: megfelelő kúpokkal, vagy bio élőflórás joghurt kúrával.

7: intim mosakodók, illatosított tisztasági betétek elhagyása, irrigálás visszaszorítása a menstruáció végét követő első napra.


Nagoyn sok tényező van, ezek a linkek külön-külön is segítséget nyújtanak ahhoz, hogy végleg kigyógyulj ebből az ördögi körből.

[link]

Remélem tudtam segíteni, jobbulást!

2011. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

jézusom :S

ennyi mindent be kéne tartanom?

már nem szedek fogamzásgátlót 3 hete

a barátom már ki lett kezelve többször

és már tampont se használok

2011. máj. 1. 19:18
 10/10 anonim ***** válasza:

ez természetesen csak addig szól, amíg ki nem gyógyulsz.

A te érdekedben hasznos lenne legalább 3 hónapig a candida kúra. Nekem nagyon sokat segített.

2011. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!