Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma voltam nőgyógyásznál...

Ma voltam nőgyógyásznál rákszűrés eredményért és candida fertőzés gyanúja merült fel. Orvosom csak CH diétát "írt fel". Elég ez egyenlőre? Meddig kell a diétát csinálni? Párommal mi van? Ő is fertőzés gyanús lehet így?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 19:38
 1/3 anonim válasza:
26%
szia!szeretnék neked segíteni.Pár hete rátaláltam egy olya kapszulára ami kimondottan a candida gombát hajtya ki belőled .Én rendeltem belőle .Biztos vagyok benne hogy hatásos. a cím ahonnan rendelheted:Sportica Európe 6000 Kecskemét nagykőrösi u. 37. (0636)76504666 . A kapszula neve:MHP DETOXA TRIM .112db caps.Ára:4630 +száll.költség. remélem tudtam segíteni!
2009. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elnézést elírtam. Nem candida, hanem clamidia.
2009. márc. 7. 22:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, mert Calmidya fertőzésre gyógyszert szoktak írni, amit a partnernek is szednie kell.
2009. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!