Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Maszturbálás után sötétbarna...

Maszturbálás után sötétbarna folyás, vagy vérzés. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

13 éves korom körül kezdtem el maszturbálni és akkoriban napi rendszerességgel csináltam. aztán egyszer egy barna folt volt a bugyimban. azt hittem megjött, de másnap újra fehér folyásom volt csak. abbahagytam az önkielégítést egy hétre majd 1 hét múlva újra. rögtön utána újra barna folyásom volt. hónapokig nem maszturbáltam, de utána, amikor pár hónap után újra, akkor már véreztem utána. azóta elég rendszertelenül, de van menzeszem.

több mint 2 éve először tegnap végeztem önkielégítést. rögtön utána sötét barna folyásom volt, ma pedig megjött, de most így estére már csak barna folyásom van és egyébkén úgy 1 hét múlva kéne megjönnie....

tegnap elolvastam majdnem minden maszturbálásról szóló oldalt, de mindenhol azt írták, hogy semmi káros hatása nincs. Anyukámnak nem mertem elmondani, csak azt mondtam neki, hogy néha sötétbarna a folyásom...

Nem merek elmenni nőgyógyászhoz, félek, hogy valami nagy baj van, ráadásul nem tudom, hogy mondhatnám meg anyukámnak, hogy maszturbálam. tudom, hogy természetes dolog és egyébként nagyon jó a kapcsolatom a vele, de ezt nem merem elmondani neki...

Bocsi, hogy ilyen érthetetlen lett, de nem tudtam ezt máshogy megfogalmazni.

16/L


2011. ápr. 28. 19:56
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Szia! Kiderült, hogy mi volt a baj? Ugyanez a helyzet nálam is és nem tudom mitől eddig sosem volt ilyen :/
2015. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Velem is ez a helyzet,csak annyi változzással hogy közvetlen után olyan rettentően fáj a hasam,de nem is a hasma hanem inkább a medence csotomnál valami,olyan mint egy menstuáció egyik napja...iszonyatos
2023. aug. 26. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!