Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek el nőgyógyászhoz? HELP!

Menjek el nőgyógyászhoz? HELP!

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy először 2009 október 29-én jött meg. azóta persze nem állt be, viszont most olyan van, hogy szeptemberbe jött meg, utána legközelebb csak januárba. és január óta megint semmi. tudom hogy még nincs 2 év hogy rendesen beálljon, de anyukám meg néhány ismerősöm szerint az nem normális, hogyha ennyi ideig nem jön meg.

Az egyik ismerősöm azt mondta, hogy így történt a tesójával is, aztán kiderült hogy meddő.

Anyukám azt mondta hogy döntsem el én, hogy várok még egy kicsit hogy végre megint megjöjjön, vagy most megyünk el nőgyógyászhoz, hogy pontosat mondjon. viszont én nagyon félek :S


Szerintetek?

15/L


2011. ápr. 28. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak nem állt még be, de az is lehet, hogy vmi bajod van.

www.orvostudakozo.hu-n írj Hamvas Ferencnek és kérdezd meg, hogy indokolt-e elmenni nőgyógyászhoz vagy sem.

2011. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen menj el.A vizsgálat nem fáj,csak kellemetlen. Mondd,hogy szűz vagy,másképp vizsgálnak meg.Az ultrahang nem fáj,a vérvételt ki lehet bírni.Valami a hormonrendszereddel nem stimmel,vagy nagyon sovány vagy.Nézzen meg egy orvos.És adjon tanácsot.
2011. ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért meddőnek lenni nem olyan egyszerű... 1001 oka lehet, hogy az ismerősöd az, és kb. 0% az esélye, hogy bármi párhuzam lenne kettőtök között.

Egyébként elmetsz dokihoz, de 16 éves korodig úgysem csinálnak semmit. Max tablettát írnak, de abba meg bele ne menj!

2011. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Voltam nőgyógyásznál petefészekciszta miatt, és - mivel szűz vagyok én is - hozzá se ér a hüvelyhez, pont ezért. Addig jó nekünk xD Persze elég megalázó az egész, nekem az volt, de ki lehet bírni, és ha jófej az orvos, akkor segít is oldani a feszültséget. Naponta jóégtudja mennyi nőt látnak ott alul / nyúlkálnak benne / húznak ki gyereket, szóval ő semmi durvát nem fog találni benne, abban sem, ha nem olyan a nemiszerved környéke, mint a csajoké a Playboy elején. Csak neked lesz fura az egész. Szóval a nőgyógyásztól nem kell félni, és igazából nekünk nőknek mindenképp célszerű minden pici bajjal odarohanni, mert az egész ciklus annyira érzékeny harmóniában van, hogy vigyázni kell, nehogy kibillenjen belőle. Jobb mielőbb rendbehozni ilyeneket. Nőgyógyászhoz meg előbb-utóbb úgyis el fogsz jutni, akár tetszik, akár nem, legkésőbb a terhesség kapcsán, szóval tényleg semmi szégyellnivaló nincs ezen.


Az a lényeg, hogy figyelj magadra, mikor ilyenek vannak. Menj el nőgyógyászhoz, mert látatlanban diagnosztizálni senki nem tud rendesen, és ez már szerintem nem az a kategória, amit otthon ki tud kúrálni az ember lánya...

2011. ápr. 29. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
17/L voltam. :)
2011. ápr. 29. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azzal semmit nem veszítesz, ha elmész orvoshoz.
2011. ápr. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindeképpen menj el orvoshoz, de semmmiképpen ne szedj fogamzásgátlót!
2011. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, jövőhéten megyek :S
2011. máj. 5. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!