Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizes enyhén "halszagú" de...

Vizes enyhén "halszagú" de konkrétan nem büdös, vizes-fehéres folyás minek a jele lehet? Enyhén fáj a hasam mint menzi előtt viszont mellfeszülés nincs. Amúgy a menzim késik pár napja, viszketésem más tünetem nincs. Terhes lennék?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Látatlanban csak találgatni lehet. A vizes folyás inkább mensire, a halszag valamilyen fertőzésre utalhat.
2009. márc. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a halszagú folyás viszketés nélkül általában baktériumos fertőzést jelent. Ez előfordul anélkül is, hogy szexuális életet éltél volna, elég ha az immunrendszer legyengülése következtében a hüvely normál baktériumflórája felborul, és ettől elszaporodnak az egyébként mindíg jelenlévő baktériumok. Ha a tejsavas készítmények nem mulasztják el, akkor orvos ír fel rá antibiotikumot.
2009. márc. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz.
2009. márc. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaza van annak aki előttem írt. Viszketés nélkül valószínűleg bakteriális fertőzés. Késhet miatta a mensid is, nekem volt már rá példa, meg is ijedtem, hogy terhes vagyok de nálam a felfázás volt a bűnös. Menj el nőgyógyászhoz, valószínűleg egyszerű vizsgálat után felír egy Klion hüvelykúpot vagy tablettát de ha körültekintőbb küld leletet laborvizsgálatra. Mindenképpen kezeltesd mert lehet, hogy a tünet elmúlik magától de a betegség nem biztos. Ha elburjánzik a petefészkedben lehet, hogy sohasem lehet majd gyereked.
2009. márc. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat... tehát akkor elméletileg meg akarna jönni de van egy kis bacim... akkor ebből doki lesz
2009. márc. 7. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:
2009. márc. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!