Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használt a 72 órás tabletta,...

Használt a 72 órás tabletta, ha még nem jött meg és nem is göcsölök?

Figyelt kérdés

Mához 4 napja voltam együtt a párommal, és szerencsétlenségünkre kijukadt a gumi, így hát nagy valószínűséggel belém ment a "dolog". A baleset után ami aznap 6 órakkor történt utánna másnap rögtön felkerestem az orvost és bevettem a gyógyszert, szval 20 óra telet el azóta. Ami annyit tesz, hogy még időben vagyok. De valamiért nem görcsölök és nem is vérzek, pedig állítólag a gyógyszernek az a mellékhatása és ugye úgy ürül ki a szervezetemből a megtermékenyített peteselyt.

Félek, hogy valami nincs rendben és talán nem hatott a gyógyszer. Nektek mi a véleményetek erről az esetről?.. Meglehet, hogy valakinél később jönnek a tünetek, vagy épp nem is lesz?...


Szerintetek van okom félni vagy sem?


ui: egy aggódó lány! :(


2009. márc. 7. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom bevétel után az 5. napon jelentkezik a vérzés.
2009. márc. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!