Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nincs semmi bajom. Ugye...

Ugye nincs semmi bajom. Ugye ez normális. Ugye van ilyen?

Figyelt kérdés
Én 11 éves vagyok.Az a problémám,hogy kb:4-6 hónapja nem kezdett el nőni az egyik mellem.A másik meg nő.Az osztályban senkinek sincs ilyen baja.Az orvos azt mondja hogy ez normális.De nem tudom hogy biztos-e...
2011. máj. 2. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális ne aggódj! Minden lány más időben fejlődik és Neked is még rengeteg időd van, hogy nőjön a melled.
2011. máj. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem baj hogy 4-6 hónapja csak az egyik mellem kezdet el nőni ???
2011. máj. 2. 18:41
 3/6 tetris ***** válasza:
Nincs a világon olyan nő, akinek tökéletesen egyforma lenne a két melle. Teljesen normális az eltérés, az orvosnak igaza van! Nyugi, no para!!!!!!!!!!!
2011. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Amugyis még csak egy 11 éves gyerek vagy,rengeteg időd van még nőni,meg a cicidnek is.
2011. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm már sokkal nyugodtabb vagyok...
2011. máj. 2. 19:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak most vettem észre a kérdést, de gondoltam válaszolok.


Nálunk is sokaknak volt ilyen, ők úgy oldották meg, amikor már nagyon feltűnő volt, hogy az egyik melltartójukba szivacsot tettek. De nem akármilyen szivacsot, hanem van direkt ehhez való szivacs, olyan félhold-szerű.


Ez teljesen normális, a legtöbb nőnek felnőtt korban sem teljesen egyforma a melle, de nyugi ekkora eltérés nem fog maradni.


Ez így teljesen normális állapot és lehet több lánynak is így van, csak ebben a korban nem beszélnek róla vagy hajlamosak letagadni is. Nálunk is így volt, én is csak később tudtam meg egyik lánytól és ő mesélte, hogy kinek van még így... na szóval annyira nálunk sem hangoztatták ezt a lányok.

2011. jún. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!