Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/nők! Ti hogyan mentek...

Lányok/nők! Ti hogyan mentek el? (több lent)

Figyelt kérdés

Úgy értem amikor a nőgyógyászhoz mentek.. ott lenn alakítotok valamit ? vagy hogyan milyen formában hagyjátok ?

vagy a nőgyógyásznak ez mindegy ?


2011. máj. 3. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem alakítok, a nőgyógyászt nem érdekli, hogy milyen fazonú, szőrös, avagy nem. Normálisan tisztálkod, ennyi a lényeg. :)
2011. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A nőgyógyász elég sok mindent látott. Persze fontos, hogy ápolt, tiszta legyél, de ezek olyan alap dolgok, amiket szerintem mindenki megtesz mielőtt ilyen vizsgálatra megy, ha arra gondolsz, hogy fazonírozz-e, és ha igen, mennyire, szerintem teljesen mindegy.

Én általában úgy időzítem, hogy előtte lezuhanyozom, frissen szőrtelenítem a területet, és olyan ruhát veszek fel, amit könnyen le is tudok venni. De ha te nem szőrtelenítesz, akkor emiatt nem muszáj.

2011. máj. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A nőgyógyász nem szereti a borotváltat,mert aki szóváteszi,az azt mondja,hogy nagyobb a fertőzésveszély.

Különben teljesen mindegy neki,hisz nem nőnek kezel, hanem páciensnek.

2011. máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nõgyógyàsznàl ùgy vagyunk, mintha egy kesztyût fogna meg. Ettõl függetlenül nagyon nem szeretek menni.
2011. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy tiszta legyél. Saját magam bikinivonalon szoktam leszedni a szőrt, máshol minden eredeti:)

Szerintem nem érdekli a dokit hogy nézel ott ki, én is csak a magam kedvemért csinálom ezt:)

2011. máj. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek tényleg

sokat segítettetek :)

2011. máj. 3. 14:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok nőgyógyász szerint a szőr védi a puncit, de igazából nem érdekli, hogy milyen.
2011. máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én ha megyek ha nem mindig borotválom. :) Így tök mindegy mikor megyek nem leszek szőrös. De am nem azt nézi,hogy szőrös-e vagy sem.. :)
2011. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!