Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiuk/Lányok: Ha olyan orvosi...

Fiuk/Lányok: Ha olyan orvosi vizsgálatra mentek, ahol le kell tolni az alsógatyát, akkor illik előtte ott is borotválkozni? Még nem voltam ilyen helyzetben

Figyelt kérdés

Sziasztok !


24 éves pasi vagyok.


Olyan orvosi vizsgálatra megyek, ahol le kell tolnom az alsógatyeszom is.

Ilyenokor illik az intim szőrzetet kicsit visszavágni, vagy borotválkozni?


Még nem voltam ilyen orvosnál.



Vagy csajok ti hogyan mentek a nőgyógyászhoz?, igazítatok valamit lent?


köszi


2010. nov. 1. 15:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

sztem a mai orvosok már elég elég extrém dolgokkal találkoztak odalent...

én azt mondom, ha amúgy is nyírod akkor nyírd most is, he nem akkor ne nyírd le csak azért mert dokihoz mész. a lényeg, h tiszta és ápolt legyél, és ne érezd kényelmetlenül magad. 30/L

2010. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem kell,tőled függ zavar e a dolog,ha igen akkor kicsit fazonirozol,de a doki nem ezzel foglalkozik.
2010. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Nem,szerintem nem kell borotválni.
2010. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

kösz a már gyors válaszokat is. :)


Én igazából fél évente szoktam igazítani a lenti tájékon a szőrzetet. :)

Egy kicsit akkor most is előveszem az ollót, de a borotvát azt nem. :)



Azért kiváncsi vagyok a többiek válaszára.

Csajok ti a nőgyógyásznál hogyan szoktátok?


Odaírhatjátok, hogy fiu/lány és hány évesek vagytok

köszi

2010. nov. 1. 15:15
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, és nem szoktam borotválni az intim szőrzetem. Csak kicsit meg szoktam nyírni + bikinivonalat leszedetem kozmetikussal.

Ha orvoshoz megyek, akkor is ugyanolyan, mint "alap" esetben. De akkor sem fogom magam elszégyellni, ha épp nincs időm előtte kozmetikushoz menni, és ki van nőve.

Az orvos nem azt nézi, hogy szőrös-e vagy sem. Nem az a dolga.


Egyébként voltam gyakorlaton nőgyógyászaton, és ott is azt láttam, hogy mindenki úgy megy orvoshoz, ahogy alapból hordja. Ha borotválja, akkor borotválja, ha szőrösen hagyja, akkor meg úgy hagyja.

És az orvost sem érdekli. Egyszer sem hallottam még olyat, hogy "ejj levághatta volna ezt a dzsungelt, mielőtt idejön"...


Nőknél amúgy sem árt, ha a doki látja, mennyire szőrösek. Ugyanis ennek is van diagnosztikai értéke. Abból, hogy mekkora területen és milyen erős a szőr, le tud vonni dolgokat.

Ez mondjuk férfiaknál szerintem nem lényeges.

2010. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

15:26 os Lány hozzászóló:


Köszi a válaszod, szerintem ezzel el is döntöttem a dolgot. Ettől függetlenül, azért írhattok.



Egyébként milyen kozmetikushoz járni? egyik csaj ismerősöm sem jár. Ott le szoktad tolni a bugyit?, és úgy vágja körbe a kozmetikus? :)


Csak nekem kicsit furcsa, mert nem meséltek még ilyesmiről. :)


elég furcsa lenne, ha a kozmetikus férfi lenne. :)

2010. nov. 1. 15:30
 7/17 anonim ***** válasza:

:D Nem, a vágást én csinálom:D Csak bikinivonalat szedi le.

Bugyi rajtam, és szépen leszedi mellette (picit persze arrébb kell húznom, de nem kell levennem).


Ha nagyobb részen szőrtelenítenék, akkor is csak húzogatnám jobbra-balra a bugyit, hogy mindent helyet elérjen a kozmetikus. Legalább is az enyém így csinálja:D


Biztos van olyan, aki egyszerűen leveteti a bugyit és kész:D

2010. nov. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

15:51-es előző:


Aha, értem. :)


HA a többit te megoldod, levágod, akkor a bikini vonalat miért bizos kozmetikusra?


Nem téged akarlak bántani. :), csak kiváncsi vagyok, hogy ők adnak valami ápoló szert is?

2010. nov. 1. 15:54
 9/17 anonim ***** válasza:

Azért, mert borotválni nem szeretném.

Viszont gyantával nem tudom magamnak leszedni ott normálisan:) Még a szeméremdomb mellett meg lehetne oldani, de alul (a punci és a comb közötti résznél) nem tudnám magamnak megcsinálni.

Plusz a kozmetikus cukorpasztával szedi le, ami boltokban nem kapható. Ez kicsit kevésbé fájdalmas, mint a gyanta, és nem is pattogok ki től annyira.

Meg ha már úgy is leszedi a lábamról/karomról a szőrt, akkor már egyszerűbb azt is megcsináltatni vele, mint otthon vergődni:D

2010. nov. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Sztem azért leszedni, mert urologushoz mész...Áááh!

Döntsd el, neki akarsz tetszeni, vagy kinek? Szerinted majd megnézi a doktor úr/néni a játékszeredet, majd felmutatja a pontozótáblát, hogy ez most a szépségskálán 10-es pontszámot ért el??? Áááh! Falramászom az ilyen ostoba kérdésektől!

2010. nov. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!