Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Debreceni Kaáli intézet, dr...

AnneShirley kérdése:

Debreceni Kaáli intézet, dr Leskó Sziasztok! A Kaáliban már az időpont kéréskor orvost kellett választani. Felsorolt a csaj egy csomó doki nevet, megjegyeztem a Leskót, és "bliccre" mondtam. Milyen döntés volt?

Figyelt kérdés

A nőgyogyóm a debreceni Kaáliba irányított minket, mivel gyógyszeres kezelés mellett sem volt peteérésem, vérzésem is csak megvonásos.

Le tudná valaki írni, hogy milyen vizsgálatokat kérnek, mert útközben hívtam, és mondogattam, hazáig, de félek, hogy valamelyiket elfelejtettem. Amire emlékszem:

Hepatitis B

Hepatitis C

HIV

Clamidia

Nőgyógyászati rákszűrés

Teljes vérkép

Vizelet

EKG


HIÁNYZIK VALAMI A LISTÁMBÓL???


2011. máj. 6. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Dr. Leskó Róbert a "harmadik" orvos a Kaáliban, nemrég került oda. Bodnár doktor és Tándor doktor a régebbiek. De Leskó is biztos jó, különben már nem lenne ott.

A listádból szerintem nem hiányzik semmi, csak nyilván a párod spermalelete, ha még nincs meg.

2011. máj. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Az szerencsére megvan! És vele nincs is semmi gond... csak én vagyok "enyhén defektes" :) Te is jársz a Kaáliba?
2011. máj. 7. 01:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Jártam... már feladtam :) De téged csak biztatlak, hogy menj, mert vannak csodák.

Ha valamit tudok segíteni, nyugodtan írj privit!

2011. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!