Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden pasi nőgyógyász közvetl...

Minden pasi nőgyógyász közvetlenül viselkedik a paciensével?

Figyelt kérdés
1éve hogy járok hozzá és folyton mosolyog, poénkodik, néha nem mer a szemembe nézni! Ugyan közvetlenül beszélgetünk de nem tudom hogy hol van a határ doki és paciens viselkedése között!
2008. febr. 15. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Épp itt a határ ahol most jártok. Ennél közelebb nem érdemes kerülni. Az én nőgyógyim is poénkodik néha. Meg bármit meg lehetetett vele beszélni, pl. terhesség alatti szexuális életet. De ennyi. Neki is családja van és ugye nekem is. Ő a dokim, én meg egy vagyok a páciensei közül. Amikor 2 évig felé se mentem, közben levágattam a hajam, sietősen elmentünk egymás mellett a folyosón és ráköszöntem, láttam a szemén a döbbenetet, miközben visszaköszönt. Szerintem nem igazán tudta hirtelen, kiis lehetek, pedig 2 gyereket szültem nála. Szóval szerintem ne éld bele magad. És inkább ne nagyon közelítsd, mert csalódás érhet.
2008. febr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért közvetlen, hogy könnyen ellazulj. Lehet, hogy tetszel is neki valamennyire... de ha finoman jelzed neki, ha valamit túlzásnak tartasz, szerintem felfogja.
2008. ápr. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!