Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Anyukátoknak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Anyukátoknak hogy mondtátok meg, hogy elvesztettétek a szüzességeteket? Vagy hogy beszéltetek vele erről? És mit szólt hozzá? Kiakadt? Hány évesek voltatok akkor?

Figyelt kérdés

Bár én még nem vagyok túl rajta, és egy darabig még nem is szeretném. (14 és fél éves vagyok, lány)

Csak előre fel szeretnék készülni, hogy elmondjam-e anyukámnak, meg ha igen, akkor hogy... Ti hogy csináltátok?


2010. okt. 2. 12:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondtam el, szerintem nem tartozik rá. Ezen kívül mindent tud rólam, de ez nem olyan dolog.:) Te érzed, mennyire értené meg, és mekkora bizalom van köztetek.
2010. okt. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó fej anyukám van. Mikor a barátomhoz mentem aludni, valahogy leesett neki, hogy nem csak alvásról van szó, hát azért ő mégsem hülye. Aztán rákérdezett, én meg nem hazudtam. Már 17 és fél éves voltam, tudta, hogy tudom én mit csinálok, és ő tulajdonképpen még örült is neki, hogy már ezt is átéltem.
2010. okt. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

én sem mondtam el,nyílván ő is volt fiatal és gondolhatja,hogy néhány hónap után azért már több is történik a kapcsolatban.

és tényleg te érzed,hogy milyen a kapcsolatot anyukáddal.

2010. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

én nem mondanám el mert az én dolgom :D

ő se mesélte el hogy ő mikr vesztette el.. :D

2010. okt. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam el. Mondjuk szerintem nyilvánvaló...

(3 éve kapcs. 2o-L)

2010. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer nagyon beparáztam hogy teherbe estem és akkor mondtam el neki. nem mondom azt hogy örült neki, azt mondta várhattam volna még. De még mindig azzal a fiúval vagyok és mindent megbeszélek vele:) 17/L
2010. okt. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező elmondanod, rajtad áll, hogy elmondod-e, vagy megtartod magadnak. Egy felnőtt, érett ember a szülei tudta nélkül is azt csinál, amit akar és amiért tudja vállalni a felelősséget.


A kis tinik meg, akik semmit nem tudnak a szexről, de azért nagyon menőnek tartják magukat, hogy már elveszítették... hát az meg az ő dolguk, hogy hogy mondják el otthon, ha egyáltalán elmondják.

2010. okt. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
39%

úgy tudta meg, hogy kijelentetem neki, hogy lehet, hogy terhes vagyok.... (kaptam is a fejemre)(nem lett baba)

azóta tudja. :D

19/L

2010. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 hencsyke ***** válasza:
én még elötte mondtam h nemsokára le szeretnék vele feküdni :) megértette és elfogadta, így én nem hazudtam vag tikoltam .... ő is tudja h ez az én döntésem h mikor, kivel szeertnék lefeküdni, tanácsot adhat de az én életem :)
2010. okt. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam el, azóta sem "tudja"

Bár már többször aludtam nála és aludt ő nálam, vagyis egyértelmű hogy tudja, sőt szerintem már hamarabb is gondolta pedig akkor még nemis feküdtünk le. Nekem nem olyan a viszonyom anyuval ezért nem mondtam, ha neked olyan akkor mondd el nyugodtan. Legalább ha van valami akkor van kihez fordúlni. Nekem rossz is volt hogy nem tudtam kinek elmondani hogy mit csináljak mert eléggé véreztem. Így ezt a szintén szűz barátommal beszéltem meg mint két tudatlen :S szóval ha olyan anyukád mondd el nyugodtan én is azt tenném

2010. okt. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!