Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Anyukátoknak mikor mondtátok...

Anyukátoknak mikor mondtátok el, hogy már nem vagytok szüzek?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok? HOgy fogadta?
2010. júl. 28. 16:21
1 2
 1/15 anonim válasza:

13 évesen.. Kiakadt nagyon.. főleg apám


Ma 16 éves lány vagyok

2010. júl. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

16 évesen egyből másnap ah történt és úgy reagált h azt mondta azt hitte már rég megtörtént ez volt anyám, apámnak nem mondtam egyszer kutatott a szobámban talált pár gumit gondolom a többi már leesett neki


18L

2010. júl. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Én átvágtam anyuékat. Tudom, nem szép dolog, de ők azt szajkózták, hogy 18 éves koromig nem feküdhetek le senkivel sem. De lett egy barátom, az első, vele volt az első együttlét is. Majdnem két év után lett vége a kapcsolatnak, mivel a legjobb barátnőm elszerette...

18 évesen lett egy párom, és anyuék a mai napig úgy tudják, vele volt az első...

2010. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
ja, és 16 voltam...
2010. júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A nőgyógyásznál ultrahangon, mikor beutaltak még szűz voltam,csak a vizsgálat előtt 2 nappal el is veszítettem... Szóval bejött anya velem, hogy kiderítsék miért rendszertelen a mensim, a doki kérdezte hogy csinálhatja-e hüvelyin, mert úgy többet lát, szűz vagyok-e? Nem. Anya köpni-nyelni nem tudott, kicsit elszégyelltem magam, utána írt tabit a doki, és kifele menet anya mondta, hogy reméli védekeztünk, és van eszünk, mondtam hogy igen, nem akarok babát, de csak úgy jött spontán, nem terveztük az áktust :D Mosolygott, kicsit feszengett, de semmi több :) Utána faternak is elmondta, de semmi :)
2010. júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ja, 18 voltam :D most 19...
2010. júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

sose mondtam meg.

mi köze hozzá...

24/F

2010. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
anyumék nyaralni mentek, addig a barátom "átköltözött" hozzánk. szóval egyértelmű volt, hogy megtörtént. konkrétan nem mondtam el, de beszélgettünk néha a szexről azóta. akkor 17 voltam, most 21, és még mindig ő a barátom :)
2010. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16 évesen, pár órával utána mondtam el neki mikor telefonon beszéltünk. Sátorozni voltam a haverokkal és a párommal, nem lepődött meg.
2010. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

30 évesen, tök részegen....

34F

2010. júl. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!