Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik? Ez normális?...

Miért késik? Ez normális? Mitől késhet?

Figyelt kérdés

fogamzásgátlót szedtem október óta, de mindig hüvelygombám volt. folyamatosan. elmúlt utána rá két napra kijött újra. abbahagytam a fogamzásgátlót, április 7-én vettem be az utolsó szemet. (gondoltam hogy emiatt van)

hát nem. még mindig van folyásom. elmentem orvoshoz és adott antibiotikumot, kúpot és probiotikumot.

már ez az 5. napja hogy antibiotikumot szedek és még mindig nem jött meg. napi 4 db antibiotikumot kell beszednem.

a barátommal amióta már nem szedem a fogamzásgátlót óvszerrel védekeztünk. kizárt hogy terhes legyek(tesztet is csináltam, negatív lett.) és mindig megnéztük, hogy nem-e sérült, vagy kifolyt, de nem.

mégis izgulok. mitől késhet?


2011. máj. 9. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem az antibiotikum is befolyásolni szokta,volt,hogy míg a hatása tartott nem jött meg..emellett az idegeskedés is sajnos késleltetheti.

szóval nyugi és semmi baj nem lesz :)

jobbulj.puszi.

2011. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

kicsit megnyugodtam :)

2011. máj. 9. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg a tabletta utóhatása. Vannak olyanok, akiknek tabi után fél évig is összevissza jön meg, vagy egyáltalán meg sem jön...
2011. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tabletta utóhatás. Van akinek az abbahagyás után 3 hónapig meg se jön, vagy csak gyógyszerrel.
2011. máj. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

tényleg?:O ez durva. nem is hallottam ilyenről.

tegnap pedig hólyaghurutom lett. nem tudom mitől. ültem az ágyon és elkezdődött...:(

most már emiatt se jön meg szerintem. :/

2011. máj. 10. 09:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, a dokik sajnos EZT az utóhatást nem hangoztatják, amikor a sok nőnek felírják a tablettát. Van olyan, akinek a tabiszedés előtt napra pontos volt a ciklusa, utána meg csak gyógyszerrel jön meg neki...
2011. máj. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!