Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 hónapot késik, ez normális?

5 hónapot késik, ez normális?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és februárba jött meg először a menzeszem.Azóta 5 hónapja nem történt semmi.Vannak sima fehér folyásaim,de csak ennyi.Ez még normális??
2011. júl. 16. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Nem...
2011. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy van valami gond, de többnyire, amikor még nem állt be rendesen, gyakori ekkora kimaradás. Mivel még csak 13 vagy, nagy valószínűséggel még kell idő ahhoz, hogy a hormonjaid beálljanak a megfelelő szintre. Megnyugtató választ azonban csak a nőgyógyász tud adni.
2011. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elején ez normális. Ismertem egy csajt és neki is így volt.
2011. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2011. júl. 16. 16:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez még belefér. Van még egy-két éved, hogy beálljon a ciklus.
2011. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell annyira aggódni! Kell pár év amíg normálisan beáll,de még akkor is lehet némi késés.. én is 13 vagyok,nekem májusba jött meg... Össze vissza jön , és van amikor 2 hétre jön,van amikor 3, van amikor 28 napra,ahogy normális! De,ha annyira aggódsz menj nőgyógyászhoz,az majd útba igazít! De szerintem ez még így normális...azt mondta egy nagyobb barátnőőm,hogy lehet úgy,hogy előrejelez,és majd jön újra csak meg sokkal későbbre!Első 1,2,3 évbe kb. össze vissza van.
2011. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nyugi ez normális 17/F
2014. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!