Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kétségbe vagyok esve. Már 2...

Kétségbe vagyok esve. Már 2 éve minimum, szokott fajni ot lent a hasam alatt és amikor érzem azt a szúrós érzést akor alulról is fáj. Arra is már gondoltam hogy megfáztam és petefészek gyulladás vagy húgyhólyag. Méhnyakrák?

Figyelt kérdés
Nogyogyaszhoz nem merek elmenni és szégellos is vagyok.a folyásom kellemetlen szagú (a fejem is gyakran fáj) de a vizeletemmel minden rendben.Még amit megemlítenék,hogy ha elkezd fájni akkor annyira fáj,hogy levegot nem tudok veni es néha a fájdalomtól leesek a foldre és mozdulatlanul ossze zsugorodok aztán átmegy.Elégé fiatal vagyok (15-16).Nem szeretnék felnott koromra terméketlen lenni . Gondolom az orvos fogjatok javasolni,de azért szivesen meghalgatnék hasonlo eseteket és további tuneteket és ha szukséges elmegyek nogyogyászhoz.:/
2011. máj. 9. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ó, apám, borogass... Hogy milyen agyatlan emberek vannak a Földön!!
2011. máj. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bammeg, megnéz a doki az 2 perc és felír egy hüvelykúpot.

Látott ő már különbet is, nem kell szégyenlősködni, ez csak egy orvos.

2011. máj. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tetris ***** válasza:

Te kuka! Mégis meddig fogsz még várni az orvoshoz menéssel? Mégis milyen tünetnek kellene megjelennie ahhoz, hogy végre összeszedd a bátorságodat, és elmenj a nőgyógyászatra? Ha nem kezelteted magad, ez később meddőséghez is vezethet. Magától az ilyen női nyavaja nemigen fog elmúlni, ebben biztos lehetsz.

16 éves létedre igazán lehetne több eszed is. Édesanyádnak se szóltál?

2011. máj. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne gondolj a legrosszabbra, de amilyen hamar csak lehet, menj orvoshoz!!!
2011. máj. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nem értem miért kell rögtön oltogatni a kérdezőt, segítségre vár.JÓ, igazatok van, de fél...


Megértelek, én is nagyon féltem a nőgyógytól,de így utólag rájöttem nem kell.Igaz én idősebb vagyok tőled,de szűzen mentem orvoshoz, nem kell félned.

Szűz vagy még?

Nekem a vizsgálat fél perc sem volt, utána gyorsan felöltöztem és ugy kdezgetett tovább.Nem kell félni, és ha nem mész orvoshoz meddő lehetsz,könnyen.

Nekem tünet nélkül derült ki hogy hüvely gyulladásom van, előtte antibiotikumot szedtem,és legyengitett belülről igy könyebben összeszedtem akármit.

Hiába nem mentem nyilvános helyen ráülös módszerrel a WC-re ,a pára is beviszi a bacikat a hüvelybe.

MENJ ORVOSHOZ, csak egy fél perc és utána hálás leszel amiért elmentél,és kikezelted időben magad, mintsem később azért jársz orvoshoz nap mint nap mert kisbabát szeretnél...

2011. máj. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Minii Vikii ***** válasza:

Szia!

Nem szeretek kioktatni senkit, főleg nem olyas valakit, akit nem is ismerek, de nem is áll szándékomban kioktatni.

Sokkal jobban jársz, hogyha elmész a nőgyógyászhoz. Ő meg tudja mondani, hogy mi a bajod, és föl fog írni neked olyan gyógyszert, amitől jobban leszel. Hidd el, sokkal jobb lesz, minthogy otthon szédülgess, és rosszul érezd magad.

Remélem jobban leszel.

Üdv:. 14/L

2011. máj. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen meg szuz vagyok.hat koxonom a tanacsokot ..ma is nagyot fajt..edesanyam nem tudja a tuneteim csak azt hogy szokott fajni
2011. máj. 10. 15:47
 8/8 A kérdező kommentje:
es koszonom a segitseget
2011. máj. 10. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!