Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhnyakrák szűrésem eredmény:...

Méhnyakrák szűrésem eredmény: gyulladás! Szerintetek? Ez mennyire komoly?

Figyelt kérdés

A levélben állt hogy az eredmény további kezelést igényel.

Volt már valakinek ilyen????


2010. dec. 12. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira komoly, hogy fennálló gyulladás okozhat eltérést a szűrés eredményében. (akár P3 lelet is lehet gyulladás miatt) A gyulladást kezelni kell, és a kezelés után a szűrést megismételni. A kezeletlen gyulladás hosszú távon akár súlyos problémákat is okozhat. A dologtól nem megijedni kell, hanem saját érdekedben komolyan venni és kezeltetni.
2010. dec. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

ez az én kérdésem volt.nekem is gyulladás volt,kaptam rá Klion D-100-t,p2 volt,azt modták hogy nem komoly csak gyulladás,amit meggyogyitanak.nekem most fogyott el a hüvelytabim.nekem is ott a kérdöjel a fejemben hogy mi is potosa az a gyulladás mert mást nem mondott,amit kaptam elolvastam a betegtájékoztatót,onnan sejtem mi lehet.gombás fertözésre tippelek.neked mit irtak fel?

2010. dec. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
még semmit. tegnap kaptam meg a levelet. holnap reggel kérek időpontot, minél előbbre. azóta folyamatos gyomorgörcsöm van:(
2010. dec. 12. 19:02
 4/10 A kérdező kommentje:
közben itt olvasgattam a válaszaid meg a kérdéseid.... nincs peteérésed.... hát nekem sincs....:( akkor lehet van valami összefüggés a gyulladás és e között??:(
2010. dec. 12. 19:09
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem a PCOS miatt nincs pé-m,sajnos,már szülés ota nincs mensi se,a gyulladás csak minennek a teteje.az csak most derült ki.figyelj szerintem ne aggodj mert tényleg nagyon gyakran kis dolgok miatt hivják vissza az embert.én is a legrosszabra gondoltam,már el is könyveltem hogy daganatom van.mielöbb menj el dokihoz hogy megnyugtasson.biztos nincs komoly baj.én szoritok
2010. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
de jut eszembe telefonon elmondják ha megkérdezed.
2010. dec. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát..csütörtök délutánra kaptam időpontot..remélem tényleg semmi komoly.

És köszike, tényleg nagyon megnyugtattál!:)

2010. dec. 13. 15:04
 8/10 anonim ***** válasza:
szia!mi lett veled?mit mondtak?
2010. dec. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

szia! Hát semmi extra hála az égnek!!:) Azt mondták hogy a méhnyakrákot egyértelműen ki lehet zárni, ez egy gyulladás.

Kaptam rá hüvelykúpot, egy hétig kell használni, és majd legközelebb, mint rendesen, egy év múlva ismételt rákszűrés..

szóval minden okés:)

2010. dec. 17. 19:42
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor örülök.én is kupot kaptam,kliont.
2010. dec. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!