Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog már megjönni?

Mikor fog már megjönni?

Figyelt kérdés
11/L vagyok. Szeptemberben leszek 12. Már egy éve szőrös "ott" és a melleim is viszonylag "nagyok". Fehérfolyásom 4 hónapja van, és már kb. egy hónapja ilyen furcsa érdekes halvány barna színű, de semmi viszketés, csípés, szag. Úgy érzem magam kedvileg, mint egy felmosórongy...Pedig semmi sem történt családban, iskolában sem, csak annyira felhúzom magam mindenen :/ A fehér folyásom miatt úgy érzem magam mint egy pocsolya. Használok tisztaságit, de már kezd ez az egész idegesíteni.
2011. máj. 10. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem kb másfél évig tartott ez az állapot :S bár nekem 13 és fél évesen jött meg XD

Kitartás! :S

2011. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Használok tisztaságit, de már kezd ez az egész idegesíteni."

Hajaj, képzeld milesz mikor megjön...:D nekem 8 (!) napig tart, ls elég erős részei is vannak amikor ülök fél órán át a vévén mert annyira jön és nem akarom pazarolni a betétet...:D Állandóan cserélned kell majd, és még lehet hogy fájni is fog, pusz érzelmi hulla leszel az előtte levő napokban, például nekem ma jött meg ismét, és tegnap 3 órán át bőgtem azon hogy hogy nézhetek így ki ahogy most...szóval ne várd annyira, amúgy bőven van még időd, nekemv agy 2 évig volt fehérfolyásom bár a mellem nemkezdett oölyan hamar nőni,de a szőris már egy 1-2 éve biztos volt. Kérdezd meg anyukádnak mikor jött meg először, hozzá lehet viszonyítani talán.:D

15L

2011. máj. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Minii Vikii ***** válasza:

Szia!

Én 14 elmúltam és még mindig nem jött meg, de nekem is van fehér folyásom már körülbelül egy éve. Ne görcsölj ezen, majd megfog jönni! :)

2011. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy hamarosan menstruálni fogsz.
2011. máj. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

ne várjátok ennyire, a hátatok közepére se fogjátok kívánni!

szörnyűűű :D igazán lehetne vmi egyszerübb, normálisabb dolog is ehelyett :D

2011. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
anyukámnak áprilisban betöltötte a 12-t és rá megjött neki júniusban. am köszi a válaszokat :)
2011. máj. 10. 15:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsót adom, örüljetek amíg nincs!:D
2011. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 12-13 között várd, ha későnérő vagy akkor 13 inkább. Amúgy én 9 nap híján 14 voltam mikor megjött :D Szóval van még időd.:D És hidd el visszasírod még mikor nem volt...SZÖRNYŰŰŰŰ.
2011. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen, nagyon gáz lehet, sajnállak :( am pont h eléggé koránérő vagyok :/
2011. máj. 10. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!