Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez nagyon ciki? 12/L

Ez nagyon ciki? 12/L

Figyelt kérdés

12/L még nem jött meg és ugye nem rég kaptam ezt a lányok füzete nevű útmutatót a kamaszodáshoz.és elhagytam és szinte semmit se tok a "kamaszodásról gondolok itt pl.:a betét behelyezésére szal ilyen menstruációs dolgokra!

non gáz h ilyeneket nem tok ennyi ídősen?


2011. máj. 10. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gázabb, ahogy írsz. Non meg vok...


A neten mindent megtalálsz. Pl kamaszkor.lap.hu

2011. máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Az írásképeden kívül még az is ciki, hogy ezt füzetből kell megtudni. Anyukáddal kéne beszélgetned erről, nem egy füzetből vagy a netről.
2011. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

én is 12/l vagyok, én sem tudtam semmit az ilyesmikről, de mi kaptunk a suliban a carefree, és ob összefogásáal egy füzetet, amiben majdnem minden benne van...

szerintem olvasd el ezeket az oldalakat: [link]

www.felnottevalas.hu

[link]

[link]

[link]

:))))

nem cikiii!!!! egyáltalán nem!! énis igy vagyok vele!!!

2011. máj. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az ő hibája, hogy anyukája nem beszélget vele erről! Ha olyan a család, hogy nem hoznak szóba ilyen dolgokat, akkor a gyerek nem fog kérdezni! Velem is ez volt, de szerencsére újságokból/netről mindent megtudtam időben, mert szívesen olvastam (nem csak erről, bármiről), de ha valaki nem szeret olvasni, akkor tényleg nagyon rossz, hogy nem tud semmit. De kiskamaszként biztos nem mentem volna oda anyukámhoz ilyen kérdéssel, pedig nagyon jó családban élek, de a szex nálunk tabutéma volt és úgy nincs is annál cikibb, minthogy ilyesmit szóba hozzak!

17/L

2011. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy az ő hibája, de szerintem akkor is ciki, hogy egy szülő erre nem gondol, amikor kamaszodni kezd a gyereke.
2011. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mire vagy pontosan kíváncsi?
2011. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szegényt jól lecs***sztétek ! :P Semmi gond én is 12/l vagyok. :) én is elhagytam a füzetkét, én már amugy nem is emlékszem, hogy hogyan tudtam meg.. sztem Net :)
2011. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
12 éves vagy ? Hát akkor még bőven lesz időd megkeresni ! De azért tényleg gáz főleg hogy nem tudok semmit a kamaszodásról áá ez nem egy matek doga ezt élni kell ember ! De legjobb lesz ha leülsz beszélgetni az anyukáddal ! :D
2011. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!