Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy is van ez akkor a Caneste...

Hogy is van ez akkor a Canesten krémmel?

Figyelt kérdés
Hüvelygombát diagnosztizált nálam a nőgyógyászom.Kaneszten kúpot és krémet írt fel.Mindenhol azt olvastam,hogy a krémet csak a külsö nemi szervre szabad alkalmazni,ezért igencsak meglepődtem amikor a krém csomagolásában is találtam 3db aplikátort,ami úgy működik mint egy fecskendő,szóval bele kell rakni a krémet,az aplikátort fel kell helyezni a hüvelybe és ki kell nyomni a krémet,sőt még a mellékelt ábra is mutatja,hogy hogyan kell haszálni az aplikátorral a krémet.Eléggé meglepődtem mert eddig ugy tudtam,hogy a Canesten krém nem kerülhet a hüvelybe.Valaki használt már esetleg ilyen Canestent,amit direkt a hüvelybe kell kenni?
2011. máj. 10. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
A krém kívülre való a kúp a hüvelybe.
2011. máj. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is így tudtam,de ennek a krémnek nem is pont olyan a csomagolása mint annak amit régebben használtam,valamint az utmutatoban is az áll,hogy belsöleg kell alkalmazni és amint már írtam van hozzá 3db aplikátor is amivel a krémet a hüvelybe kell juttatni,azért van 3,mert mindegyiket csak 1x lehet használni.A hüvelytabi külön dobozban van és ahhoz is van külön aplikátor.
2011. máj. 10. 18:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a tabletta bekerülhet akkor a krém miért is nem?
2011. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én csak azért mondtamezt,mert itt minden ilyen jellgű kérdésre olyan válaszokat írtak,hogy a krémet szigorúan csak külsőleg szabad alkalmazni.De gondolom nem viccböl tették a krém csomagolásába az aplikátort,meg ha az utasításban is azt írja,hogy belsöleg kell alkalmazni,akkor biztosan nem lesz bajom töle,csak kíváncsi voltam,hogy valaki esetleg használt-e már ilyet,mert ahogy már mondtam minden felé azt hangoztatják,hogy a krém még véletlenül sem kerülhet a hüvelybe....
2011. máj. 10. 18:43
 5/8 tetris ***** válasza:
Lehet, hogy továbbfejlesztették a terméket, és most már a krémet is be lehet juttatni a hüvelybe. Ha adtak hozzá szerszámot, akkor használd. Vagy a patikát hívd fel telefonon, talán még nyitva vannak, és kérdezz rá.
2011. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolom Canesten kombit vettél.

Ott az applikátor a kúphoz van, nem a krémhez!

2011. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Illetve bocs, most olvastam, hogy az külön dobozban volt.

Akkor lövésem sincs, ha alaposan elolvastad a betegtájékoztatót, és tényleg a krémre érti, főleg a külön applikátor van hozzá, akkor valószínű, akkor légy nyugodt, és használd aszerint.

Simán lehet, hogy ez valami újabb krém.

Mondjuk én a magam részéről már Canesten közelébe sem megyek, de ez egy másik történet.

Mindenesetre jobbulást!

2011. máj. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek!!
2011. máj. 11. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!