Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek hónaljban begyullad...

Mit tegyek hónaljban begyulladt szőrtüszővel? 27L

Figyelt kérdés
Hónalj borotválás után gyulladt be, már jó pár napja. régebben is volt ilyen, elmúlt pár nap alatt, de most nem akar, és fáj, húzódik. Azóta hozzá se értem. Mit lehetne még tenni?
2011. máj. 11. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, 1hete kb semit nem tudsz csinálni majd elmúlik.

Bekenheted gyulladácsökkentővel vagy fertőtlenítővel, de csak mert csaj vagy :)

18/F

2011. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindig kinyomkodom ha begyullad egy szőrtüsző, eddig semmi bajom nem lett tőle, csak elmúlt a fájdalom.
2011. máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valahol azt hallottam, ezt pont, hogy nem szabad, főleg nem hónaljban. Azért nem nyúltam hozzá:-)
2011. máj. 11. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok, tudom én is olvastam hogy nem szabad, de valahogy nem érdekel, fáj, ronda is, inkább kinyomom, van hogy egy tök hosszú szőrszálat húzok ki a helyéről.
2011. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én is ki szoktam nyomni amikor már látom h milyen ocsmány.utána meg kiugrik belőle vagy 2 cm szőr :/
2011. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!