Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Begyulladt mell mirigyekkel...

Begyulladt mell mirigyekkel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Voltam nőgyógyásznál,mammográfián kideritették,hogy "csak" ciszta,és körülötte begyulladtak a mirigyek.Visszamentem nőgyógyászhoz,csak fél év múlva vissza kell mennem ellenőrzésre.

De a gyulladásra nem adott semmit,mondván majd elmúlik.

DE mikor és mitől? már 4.hete ilyen...

ne azt irja már mindenki h menjek vissza hozzá..

2x/N


2011. febr. 27. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mammográfiára 20évesen?Jesszusom,nem is szabadna,ha csak nem szültél már!Szedsz fogamzásgátlót?Mert nekem ugyan ez a problémám,egész hónapban piszkosul fáj a mellem,tele van apró csomókkal,én uh.-gon voltam....azt mondták szedjek E-vitamint,és járjak rendszeresen szűrésre.Nekem a nőgyógyászom írt fel homeopátiás gyógyszert,azt mondta ettől el kell hogy múljon,ha nem akkor gyógyszer csere.
2011. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 56 éves vagyok. Nekem is voltak ilyen problémáim 55 éves koromig. Szerintem ilyen fajta vagy. Hormon áll a háttérben. Csökkentheted a fájdalmat éjjelre felhelyezett vizes zsebkendővel. Ha nagyon fáj nappal is tegyél rá. Ezt egyszer egy orvos mondta nekem.
2011. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem örömömben mentem,elhiheted...


milyen homeobogyót irt?


nekem azt mondta a nődoki,h hagyjam abba a fogamzásgátlót...de az óvszerre,sikositóra allergiás vagyok,gyereket nem akarok,többi mószerben nem bizok,szexelni meg jó,igy egyenlőre csak szenvedek ezzel


gyógyszert már cseréltem 3 éve,yadine-tól minden bajom volt,kinzás a bogyókkal kisérletezni,ezzel eddig semmi baj nem volt


másodiknak:sose voltam ilyen,soha egy görcsölés,se nagy mennyiségű vérzés,csak onnan tudom hogy megvan a havim,hogy gyógyszermentes napok vannak,alig észrevehető...próbáltam borogatni,csak rosszabb,érzékeny a bőröm,nem birja az áztatást,kiszárad nagyon,alig lehet helyrehozni

2011. márc. 2. 20:34
 4/5 anonim válasza:
Cisztám volt 2 éve,mintát vettek belőle ,azt mondták semmi gond,vizzel telt.Most ujra mammográfián voltam , mintát vettek.Rossz indulatu daganat,műteni kell.Jót irtak neked a többiek, menj másik orvoshoz mert elrákosodik a melled, mivel állandó gyulladásba van !!
2011. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az a baj,hogy ez már nem az első orvos

elsőre voltam tb alapon ,ott azt mondták semmi nincs,csak Ű"növök és minden nőnek fáj a melle"

utána voltam fizetősnél,ő talált pici cisztát,és mondta a duzzadt mirigyeket,és hogy majd elmúlik...

2011. márc. 3. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!