Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bevált módszerek felfázásra?

Bevált módszerek felfázásra?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete felfáztam. Nagyon rosszul voltam (kellemetlen érzés ott, véres vizelet, fájdalom pisilés közben). Elmentem orvoshoz, aki írt föl antibiotikumot, ezt 5 napig kellett szednem. A kúra utolsó napjaiban már el is múltak a tünetek, de ma megint nagyon rossz. Nem akarok már gyógyszert szedni. Van erre valami természetesebb gyógymód, ami bevált már valakinek? Hallottam már sok mindenről, de nekem olyan kellene, amit már ti is kipróbáltatok és hatékonynak bizonyult.
2011. máj. 11. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig menj vissza az orvoshoz. Valószínű, hogy antibiotikumot kell váltani. Ne otthon kezelgesd, mert komoly szövődményei lehetnek. A veséd is tönkre mehet.
2011. máj. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt mondom én is, hogy menj vissza a dokihoz, mert ebből nagy baj is lehet!
2011. máj. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem is menj vissza de addig is keverj magadnak gyógyító teakeveréket

fél liter mezei zsurló tea+fél liter csalánlevél tea+fél liter cickafarkfű tea

2011. máj. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi. de az orvos mit tud még tenni? fölír még egy adag gyógyszert? hát az nagyon jót fog tenni :S.
2011. máj. 11. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugi,most én is ebben a cipőben járok...sajnos.

Nekem ebben az évben ez a 3. vagy 4. felfázásom és ez már tart kb. több,mint egy hete és még mindig gennyes a vizeletem.Most írt fej újabbat...pedig már végig szedtem egy adag antibiotikum kúrát...Ittam a cickafark teát liter számra...És hol jól vagyok,hol meg megint szarul..fájni nem fáj,max csak az égető érzés van meg,de semmi több.

Jelenleg most tőzegáfonya kapszulát szedek még egyelőre semmi javulás...mikor milyen,hol jó hol rossz...Gyanítom valami más okozza...és nagyon rossz.. :(

Próbáld ki a tőzegáfonyát vagy a D-mannózt (rendelni lehet azt hiszem csak).

De nem ártana egy vizelet tenyésztés,ott megtudják,hogy milyen baci okozza...

Jobbulást.

2011. máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!