Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A sok ivás jó felfázásra?

A sok ivás jó felfázásra?

Figyelt kérdés

Fel vagyok fázva. Ma rengeteget ittam. Fél óránként járok wc-re.

Ha sokat iszok hamarabb elmúlik a felfázás? Kb. mennyi idő alatt?


2011. okt. 31. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
A felfázás hátterében bakteriális fertőzés áll, tehát csupán bő folyadék beviteltől nem fogsz meggyógyulni, de nagyon fontos része a kezelésnek.
2011. okt. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem.

Canephron-t szoktam szedni hozzá. De mást nem igazán csinálok.. Csak a gyógyszer meg a sok ivás.

2011. okt. 31. 15:10
 3/7 anonim ***** válasza:
bizony, sok ivás jót tesz neki, átmossa a szervezeted. keress áfonyás tablettát, vagy italt, bármit, az jót tesz neki. vörösáfonya.
2011. okt. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon jó, mert átmossa a veséd, de azért orvoshoz is menj el.
2011. nov. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Canephron-t szoktam szedni" - Ebből nekem az jön le, hogy vissza-visszatérő nálad a probléma. Rád férne egy hűvelyflóra visszaállító kúra, hogy újra jól működjön a saját védekező rendszere. A Protexin Gynophilus az egyik legjobb a "piacon".

A betegség gyorsabb lefolyása érdekében pedig jó tenne ülőfürdő alkalmazása :konyhasós (1l vízhez 3evőkanál só számítandó), kakukkfüves, levendulás, kamillás, orvosi zsályás, kerti izsóp füves cickafark füves. Ha ezekből 2-3 félének a keverékét használva eredményesebb, mint külün-külön

2011. nov. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző válaszomhoz: bocs, hogy kicsit furura sikeredett a mondat szerkesztésem, de írás közben próbáltam még hozzákeresni.
2011. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*furira, azaz furcsára. Úgy látszik, ma bevettem valami írásgátló szert tévedésből.
2011. nov. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!