Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szed, vagy szedett valaki...

Szed, vagy szedett valaki Lindynette fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Lenne egy pár kérdésem.Tényleg hízlal?(Rám férne)Milyen mellékhatásai vannak,ha vannak?Mennyi most az ára?
2011. máj. 11. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden fogamzásgátló minden emberre másként hat. Ezért kell előtte vérvételre menni, hogy kiderítsék neked mi a legalkalmasabb. Én picit híztam tőle, de nem feltétlen erre fogom, amúgy sem vagyok egy vékony alkat. Szerintem ha hízni akarsz, akkor azt ne hormonkezeléssel tedd, nem hinném hogy egészséges. És anno mikor még én szedtem nekem 7ezer ft körül volt ha jólemlékszem, de ez nem biztos!
2011. máj. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


3. generációs fogamzásgátló, beleszól a szénhidrát-anyagcserébe (emeli a vércukorszintet), és a lipidanyagcserébe. Mellékhatásai között nem a súlygyarapodás a legkiemelkedőbb, hanem az trombózisra való esély fokozása. Ezért ilyen anamnézissel, akár az egyén vagy a család részéről volt ilyen eset, a hormonális fogamzásgátlók ellenjavalltak. Okozhat még hangulatingadozást, libidócsökkenést.


Az árát a linken láthatod.

Testsúlygyarapodás miatt nem kell hormont bevinni, eléggé terheli a májat, és természetesen a szervezet saját hormonrendszerét megváltoztatja. Vannak a hízásra egyéb módszerek.


Egyébként pedig az infókat az orvosodtól kellene hallanod, hiszen a vizsgálatok alapján (beletartozik pl. a bőrtípus is) neki kell eldöntenie, melyik fogamzásgátló a megfelelő.

2011. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!


Én 30-ast szedek, mert a 20-astól nagyon véreztem. Lecserélte a nődoki erősebbre. Én nagyon meg vagyok vele elégedve, bár a 8 napos erős vérzésem nem nagyon csökkent tőle sajnos, de ez van. Annyi mellékhatása van nálam, hogy elég könnyen sírva fakadok. Ez nálam elég kellemetlen, mert eddig nem voltam sírós, sőt! Kicsit magas a hormonszintem :)).

Amúgy semmi probléma, még nem lettem terhes tőle, mellem nőtt egy kicsit, de az nem baj. És most folyamatosan fogyok, szóval nem is hizlal engem fel.

2011. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
* ja, ára: 5700 Ft + valamennyi apró. Nem emlékszem, pedig ma váltottam ki 3 havit.
2011. máj. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 20:38: az első bekezdésben tökéletesen összefoglaltad a lényeget... 3 és fél évig szedtem Lindynette 20-at, híztam 25 kilót, felborult az anyagcserém: az abbahagyása után nem állt vissza a menzeszem,PCOS-em lett,magas vérzsír értékek és inzulinrezisztencia mellett... De persze közre játszhatott a genetikai hajlam is, mert van olyan barátnőm, akinél semmilyen problémát nem okozott.


Kedves Kérdező: az egyik vékony barátnőm is hízást várt tőle, neki sajnos nem sikerült. Túl gyors és rossz az anyagcseréje, és ezen a Lindynette sem változtatott.


25/N

2011. máj. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

30-ast írtak fel.Ha jól tudom az kap 30-ast aki szült már nem?Ezt a gyógyszert adták a gestomix helyett.Mert 2x jött meg egy hónapban, pedig szülés előtt nem volt ilyen:S

Köszönöm a válaszokat!

2011. máj. 12. 07:46
 7/7 anonim ***** válasza:

szia!


Én szűzen kaptam 30-ast, mert a 20-as nekem gyenge volt (a doki szerint), egy hónapig véreztem tőle egyfolytában. A 30-as jó nekem, nem hízok tőle.

2011. máj. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!