Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elkaptam a hüvelygombát,...

Ha elkaptam a hüvelygombát, azonnal jelentkeznek a tünetek, vagy csak pár nap múlva?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 22:09
 1/3 Kései Sirató ***** válasza:

Azonnal jelentkeznek. Viszket nagyon, piros kiütések látszanak. Vegyél Canestent (nem kell hozzá recept) és 2 nap alatt elmúlik.

Mindenesetre nincs akkora baj, mint bakteriális fertőzésnél.

2011. máj. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom már sajnos párszor volt benne részem, legutóbb CANESTEN COMBI-t használtam, elmúlt tőle, most ugyanannak a krémével kenegetem. Azért kérdeztem, mert mikor még nem éreztem semmiféle tünetét ennek, együtt voltunk a párommal, és csak másnap vagy harmadnap(nemistudommár) láttam, hogy sajnos újra baj van. De így, akkor még nem voltam fertőzött, tehát nem kaphatta el. Erre lettem volna kíváncsi. Köszönöm
2011. máj. 11. 22:21
 3/3 anonim ***** válasza:
legjobb ienkor orvoshoz is menni, elképzelhető, h. párod is elkapta.meg lehet ako nm jön elő, ha rendesen van kezelve.
2011. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!