Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 napja késik a menstruációm,...

5 napja késik a menstruációm, nagyon aggódom hogy miért van, mert nem történt semmi olyan "baki"ami ezt előidézte volna. Vajon miért van?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A kérdésedben már a válasz is benne van. Nagyon aggódsz. Kevesebb idegeskedést.
2009. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
stressz, betegség(nekem attól késett, hogy megfáztam, és picit be is lázasodtam), rosszabb esetben ciszta...:( várj még pár napot, ha hétvégéig nem jön meg(mondjuk péntekig) menj el orvoshoz, ő biztosabbat tud mondani. remélem nincs komoly baj!
2009. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ügye biztos nem lehetek akkor terhes..?nagyon vigyáztunk mindenre!
2009. márc. 11. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:
védekeztetek?(gumi, gyógyszer stb)ha csak "vigyáztatok"(magömlés előtt kivette a partnered a péniszét), akkor sajnos lehet baba is a dologban, mert ezt ugye olyan 50%osnak tekintik átlagban. csinálj egy tesztet holnap reggel(elméletileg bármikor lehet, de reggel a legmagasabb a terhességi hormontartalom a vizeletben)
2009. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5 nap még normálisnak számít. Plusz/mínusz egy hét még rendszeres ciklusnak mondható. Nekem volt, hogy három hetet késett rendszeresen míg mostanra be nem állt
2009. márc. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
gumival védekeztünk!csináltam egy tesztet és negatív lett!köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 13. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!