Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek az izzadás ellen?

Mit tegyek az izzadás ellen?

Figyelt kérdés

Rettenetesen izzad a hónaljam nem tom mit tegyek segítsetek.Pedig mindennap alaposan fürdök.SOS

40 kg vagyok és 13/L


2011. máj. 14. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Izzadásgátló golyós dezodor a megoldás. Én Nivea-t használok és nagyon jó.
2011. máj. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én extra módon izzadok. Rexona-t használok.
2011. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. válaszoló és neked bejött nem izadsz?
2011. máj. 14. 11:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári izzadásgátló, az biztos használ, barátnőm is azt használja, pedig ő már gondolkodott a botox injekción, de rátalált erre, a nevét nem tudom, de gyógyszertárban meg tudják mondani
2011. máj. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez a kamaszkorral jár.
2011. máj. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem a Solutio Antisudorica az, amire a 3. válaszló gondol. Gyógyszertárban kapható ecsetelős folyadék, csak pár száz forint. Én is ezt használom, kb 2 hetente-havonta és sokkal kevésbé izzadok, pont normális mértékben.
2011. máj. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Izzadni továbbra is izzadok, csak nem annyira, mint nélküle.

2011. máj. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nekem sokat segített hogy túlestem a kamaszkoron, és kb. 19 éves koromra normalizálódott a helyzet (addig rettentően izzadtam, most is nagyon,de jobb a helyzet). Ami használt, hogy leálltam a spray-kkel, helyette gyógyszertári golyós dezodort használok (vichy anti-perspirant), ami elég drága, de sokáig elég, és tényleg hat. Réteges öltözködés, hogy legyen mit levenni, ha meleg van, műszálas ruhák száműzve, több ujjatlan póló. Na és mellette napi 2x rövid zuhany, ez alap.
2011. máj. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én is próbáltam ezt a gyógyszertári szert, de nekem véresre marta meg teljesen kiszáritotta a honaljam, + szaga is volt.

próbáld ki az exodort, és bioboltban vettem.

teljesen soha nem fog megszűnni a probléma, de ez jobb mint a semmi.

2011. máj. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ne vegyél ilyen rexonákat meg ilyen sz*rokat. nagyon káros a szervezetre, és általában ugyanúgy lebüdösödsz tőle, max kevésbé..

én házi készítésű dezodort használok, és azóta semmi szagom nincs. szerintem megéri :)

[link]

ez mind ilyen, nézz szét. én nagyon ajánlom neked, tényleg jók:)

2011. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!