Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit javasoltok erős izzadás...

Mit javasoltok erős izzadás ellen?

Figyelt kérdés
vékony lány vagyok, napi 20-25 percet tornázok és mégis izzadok és kellemetlen szaggal jár. nem eszek zsíros ételeket se. a spray nem hat. tudtok valamit ami használ?
2011. aug. 8. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs valami emésztési problémád?
2011. aug. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez velem is igy van.

14 vagyok,vékony hogy őszinte legyek én sok sza.rt eszem...

de nem büdit izzadok mert az ellen nekem jók a fújós dezók (kérdeztem bnőimet,anyumat h szoktam e büdös leni de senki szerint nem vagyok az) de akkor aizadtság foltjaim szoktak lenni....pedig nem csinálok semmi megröltetőt szimpláncsak az ha izgi dologrol beszélünk ,nevetünk,jol érzrm magam kicsit felvok pörögve...hatalmas.

egykicsit segitett nekem a

2011. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

solutio antisudorica nevü pamacsolós cucc

gyogyszertára van

:))

2011. aug. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt már én is próbáltam,valamit hat de nem az igazi
2011. aug. 8. 17:53
 5/7 A kérdező kommentje:
emésztési problémám meg nincs egyáltalán
2011. aug. 8. 17:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha heti egy alkalommal el tudsz menni szaunába az segít! Ha ott jól ki izzadsz utána nem izzadsz annyira.Azért van ez az izzadás,mert méregtelenít a szervezeted.
2012. aug. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen problémám volt,de ez a bizonyos Solutio antisudorica segített.:) Gyógyszertárban lehet kapni,eleinte minden este fürdés után,vattakoronggal be kell vele kenni az izzadó bőr részt,és amíg nem használ,ezt ismételni kell minden nap.
2013. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!