Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi az esélye hogy esetleg...

Mennyi az esélye hogy esetleg teherbe estem?

Figyelt kérdés
egy hónapja szedem a fogamzásgátlót, a barátommal a menzeszem utolsó napján szeretkeztünk először, tehát a fogamzásgátlót kb 5 napja szedtem. Azóta nem védekezünk, de megszakításos módszert alkalmazunk. Most állandóan vizelési ingerem van. lehet csak felfáztam, de a húgycsövem is nagyon ég. Mi a véleményetek?
2011. máj. 14. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben nem csak a terhességre érdemes gondolni, sokkal valószínűbb, hogy elkaptál valamit.

Irány a nunász, aztán az megvizsgál, hogy mitől van, a terhességet is beleértve.

2011. máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:)kicsig megnyugtattál. és bocsi mindenkitől hogy a tudományokba írtam, de mivel az előző kérdésemet ideszántam, automatikusan ebbe a témába irányított.
2011. máj. 14. 11:48
 3/3 anonim ***** válasza:

15 napig kellene kiegészítő védekezés,. és az nem a megszakítást jelenti. Ugyanis ha nem hat a tabi, a megszakítás pont annyit ér, mint tabletta nélkül.

Nem valószínű a terhesség, de nem hiszem el, hogy nem lehetett volna 15 napot kibírni gumival.

2011. máj. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!