Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történik ha esetleg teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik ha esetleg teherbe estem de tovább szedem a gyógyszert?

Figyelt kérdés
Kimaradt 1 szem gyógyszer aznap este amikor lefeküdtem a barátommal és másnap rendesen folytattam tovább a gyógyszert. Így lehetek terhes? Ha esetleg igen akkor ilyenkor ez gond?
2011. aug. 16. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
pótolni kellett volna.. ehh ehhhh
2011. aug. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy nem 12 órán belül vettem észre, hanem akkor amikor a következő napit vettem volna be. :S
2011. aug. 16. 16:06
 3/11 anonim ***** válasza:
akkor is pótolni kell.. 12 órán belül semmit se kell csinalni.. akkor nem lett volna gond.. pótolni kellett volna, még akkor is ha ez annyit jelent, h 2 tablettát veszel be egyszerre.. de ez mind benne volt a tájékoztatóban.
2011. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Ugye-ugye, nehéz és megterhelő elolvasni azt a nyamvadt betegtájékoztatót, még a fejed is megfájdul tőle, meg különben is olyan hosszú, csomó szó és mondat, biztos semmi értelmes nincs leírva benne. Például az se, hogy ha nem szedsz be egy szemet akkor azt úgy is pótolni kell, ha ezáltal egyszerre kettőt kell bevenned. Például.
2011. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit szedsz, de nálam, ha 2. héten felejtem el, akkor pótolni kell, még akkor is ha a következővel együtt veszed be és akkor nem kell plusz védelem. Amúgy kell plusz védekezés. És mindig KELL pótolni!
2011. aug. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Symicia-t szedek és úgy tűnik valamint nagyon elnéztem mert én úgy emlékeztem h nem szabad pótolni csak 12 órán belül. És válaszolva az elötted szoló "kedves reagálónak" igenis olvastam a betegtájékoztatot. Elolvastam újra és mostmár látom, h hiba volt, tényleg pótolni kellett volna..:S
2011. aug. 16. 19:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha netán terhes lennél, nem árt a babának, ha egy ideig (míg ki nem derül) tovább szeded a gyógyszert. A mai fogamzásgátlóknak nincs magzatkárosító hatásuk.
2011. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem árthat
2011. aug. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12 órán belül nem kell semmit pótolni.. tehát ha 12 órán belül vagy ami a késésedet illeti, akkor nincs semmi gond.. ha azon tul vagy, akkor kell potolni.
2011. aug. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
attól függ hogy a ciklus hányadik napját felejtetted ki a gyógyszer-szedésből. ha a közepét akkor van esély a teherbe esésre, de ha mensi után pár nap vagy mensi előtt pár na alatt volt ez, akkor nem estél teherbe. ha terhesen is szeded a gyógyszert, akkor lehet egy beteges gyereked belőle. gondolom az nem hiányzik. se beteg gyerek nem se egészséges.
2014. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!