Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nincs mellem? Miért...

Miért nincs mellem? Miért pont nekem?

Figyelt kérdés
Már 16 és fél éves vagyok, és még mindig nincs mellem. Vagyis van, de kb akkora, mint egy pukli. (nem nagy), sőt még melltartót sem tudok húzni. Nagyon zavar, mert már értek érte sértések. Nem szeretnék Pamela Anderson lenni, de legalább egy kisebbet szeretnék, hogy legalább melltartót tudjak húzni, mert eléggé zavarnak a toppok. Nem tudtok valami olyan kaját, vagy valamilyen természetes módszert, ami elősegíti, hogy egy kicsit nőjön? Eléggé zavar, hogy fürdőruhát sem választhatok olyat, ami tetszik, mert a nagy része szivacsos, és azt nem tudom felvenni, mert nincs mellem ami kitöltené. Ismétlem, nem szeretnék nagy melleket, csak épp hogy legyen, ami melltartóra elég. Tudom, hogy eléggé hülyének néztek (én is annak nézném magam) de már teljesen elegem van. Olvastam már, hogy a sok tejtől és a sok háztartási keksztől megnő, de én hiába ettem/ ittam sokat belőle, semmi sem történt. Elegem van. hogy a korombelieknek olyan nagy mellük van, nekem meg semmi. Nagyon megköszönném, ha írnátok valamit! Köszi aki elolvasta
2011. máj. 14. 18:39
1 2
 1/15 anonim válasza:

Nyugi, még fejlődésben vagy, nőhet még.

Amúgy nem tudok olyan ételt amitől nőne, sőt ezen még a mozgás sem segít. Ha hízol egy kicsit akkor viszont rakódni fog a melledre is, ill., ha fogamzásgátlót szedsz majd, elvileg attól is nő.

2011. máj. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

nekem is pici mellem volt. Melltartóim: 70A 2db szivaccsal :) Zavart egy ideig, míg meg nem ismerkedtem a férjemmel. Akinek meg pont ez tetszett. Meg aztán, a miénk sosem fog lógni :p

Visszatérve a mellnövesztésre. Most h a kislányom megszületett 80C lett a méretem és nem hinném h újra nagyon pici lesz. :) Szóval remény van

2011. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nézd meg a családodat, pl anyukádat vagy a nagymamád közelebbi rokonokat nekik mekkora a mellük. Olyanra számíthatsz te is.

Még 16 éves vagy, szóval még nőhet simán. Én 19 vagyok de én úgy ahogy vagyok egy deszka vagyok elől hátul. Igaz talán a vékonyságomnak is 'köszönhető'. Hidd el én sem szívlelem, de ezt kaptam ha nem nő, akkor muszáj leszek megbékélni vele.

Egyrészt, ha hízni szeretnél a melledre akkor elkell ,hogy mondjam ez nem ilyen egyszerű. Mert ez alkati kérdés, hogy ki hova hízik. Pl én inkább fenékre vagy combra szoktam , vagy karra. De mellemre nekem sem ment soha. Mert nekem ilyen a genetikám, hogy nem mellre hízós típus vagyok. Akkor gondolom te sem az vagy.

Sportolhatsz, mellizomra, az feszesíti.

Szerintem nyugodtan hordhatsz bikinit, hiszen még az is felveszi, akin van felesleg pl a hasán, vagy aki nem annyira karcsú.

Én is feszengve éreztem magam sokáig, sőt mostanában is előjön ez az érzés sokszor. De próbálom elfogadni, mert ezt kaptam. Nem vagyok érte annyira hálás, de most mit csnáljak vele:D? Plasztikáztatni meg felesleges lenne.(nagyon sok hátránya van, mint előnye. )

Szerintem , ha elfogadod magad úgy ahogy vagy, akkor nem ez lesz a probléma az életedben. Ha viszont mindig ezzel fogsz törődni, a melleidet fogod vizslatni minden áldott percben arra számíthatsz ,hogy előbb utóbb emiatt leszel keserű, vagy épp depressziós, önbizalomhiányos, ami szerintem nem éri meg egyáltalán!

És tudod, a kismellű nők is ugyanúgy tudnak nagyon szépen, csinosan öltözködni csak jól kell megválogatni a ruhákat hozzá. :) Biztos, hogy csinos lehetsz úgy is, hogy kicsi a melled.

VAgy voltál vizsgálatod? Lehet a pajzsmirigyeddel lehet a baj, hogy nem nő.

2011. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódjàl még nõni fog. Viszont egy kis mellerõsitõ gyakorlatokat csinàlhatsz az jót tesz. A màsik pedig nem vagy véletlenül nagyon vékony, mert hizàssal tudsz segiteni magadon. Ha nem nõ nagyobbra akkor se keseredjél el, nem minden férfi a nagy mellett keresi.
2011. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Biztos vékony vagy, és ezért nincs. Én 18 vagyok, és nekem sincs vmi nagy. Na jó, nekem egy kis "melltartónyi" van, de régebben engem is piszkáltak érte nagyon sokat, de ne hagyd, hogy ezt tegyék, mert ki fog hatni az életedre. Nem lesz önbizalmad stb.
2011. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Fiúként tanácsot nem tudok adni, de ez tényleg ne keserítsen el mert pl. énnálam ez nagyon sokadlagos. Van most pl. egy lány aki tetszik és fogalmam sincs, mekkora a melle, nem is figyeltem.
2011. máj. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 yuda ***** válasza:
Én is férfi vagyok és azt kell mondjam és nem vigasztalásból- hogy abszolut nem érdekel egy nőnek mekkora melle van- ez százezredik szempont- sokkal inkább számít a természete...sokkal ..sokkal.
2011. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nekem is akkora mellem van, hogy a legkisebb méretű melltartót épp hogy kitölti. a legkisebb szivacsos melltartót :) szóval.. mondjuk engem is zavar, de lehet később érőbb típus vagy. meg én is. reménykedjünk xD
2011. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, egy kis mellű lány is lehet nagyon szép!
2011. máj. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a bíztató választ:)
2011. máj. 15. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!