Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Kb. 2-3 hónapja szedem, de nem szeretném abbahagyni. Lesz valami bajom ha szedem pl. még egy évig?

2008. febr. 17. 08:31  Privát üzenet  

A válaszok
de mit szedsz?? igy nem tudok válaszolni a kérdésedre

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2008. febr. 17. 10:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

én pedig beleírtam,hogy revalid... ezek nem adták be. Revalid!

# 2/4Időpont 2008. febr. 17. 11:36 Privát üzenet

Szedési javaslat

Normál esetben: napi 3x1 (étkezés előtt) két-három hónapon át.

Súlyos esetben: az első hónapban 3x2, majd 3x1 két hónapon át.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2008. febr. 17. 15:14 Privát üzenet
Szedd egész nyugodtan,nem lesz tőle semmi bajod,bár nem árt,ha egy-egy hónapot kihagysz közben.

A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2008. febr. 21. 11:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az normális hogy kb.3-3,5 hónapja nem jött meg?! (15/L)
Másfél hónapja nem jött meg, ez mire utalhat a PCOS-en kívül?
Egy hónapja szültem, de még most is fáj a végbélnyilásom ha kakilok! Ugy érzem hogy szétrepedezik és néha vérzik is! Mit tegyek nagyon rosz érzés!?
9 honapja nem jar a menstruaciom terhes viszont nem vagyok mik lehetnek a felmerulo problemak? Hogyan lehet orvosolni ezt? (17 eves vagyok)
Már hosszabb ideje (2-3 hónapja) alhasi fájdalmaim vannak. Nem görcs, inkább szúró fájdalom. Szerintetek mi lehet a gond?
Cypromixet szedek már 5. hónapja a pattanásaim elmúltak, rendbe jött az arcom. De a szőrzetemen semmi változás. Miért van ez? Esetleg erősebb gyógyszert irassak fel?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!