Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet gyógyszertárban kapni...

Lehet gyógyszertárban kapni ilyen készítményt?

Figyelt kérdés
szűztea CLA max nevezetű fogyást elősegítő készítményt találtam a neten. Meg lehet rendelni 2100 forintért 40 szemet. A kérdésem az lenne, h lehet-e drogériában vagy gyógyszertárban venni, mert akk nem rendelem meg 1000ftos postaköltséggel. Ja és, ha kérhetem, akk a kérdésre válaszoljatok, nem érdekelnek a "nem ér semmit...egészségtelen" válaszok! A segítőkész válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!:)
2011. máj. 14. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában lehet, sok patika másnapra beszerzi, ami épp nincs raktáron. De drogériákban (pl. Rossmann, dm) és bioboltokban is kapható. Érdemes utánaérdeklődni az árnak, mert nagy különbségek lehetnek.
2011. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Örülök, hogy végre nem olyan választ kaptam, hogy nagyon egészségtelen, visszahízol, nem fogysz..stb.:)
2011. máj. 15. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!