Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben szeretnék LadeeVit...

Debrecenben szeretnék LadeeVit nevű terhesvitamin készítményt vásárolni. Debrecenben melyik gyógyszertárban találok? Eddig kettőben mondták, hogy nincs.

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Igaz, én nem debreceni vagyok, de nálunk Kecskeméten is csak egy gyógyszertárban van.Viszont mindegyikben meg tudják rendelni neked.Kérdezz rá, hogy rendeléssel be tudják -e szerezni.Épp ma kezdtem az első szemet.Végre egy vitamin, amit le lehet nyelni.És nagyon nagy pozitívum, hogy nincs benne A vitamin.Az Elevitben nagyon sok volt.Az orvosom is dícsérte ezt a Ladeevitet.Végülis azért tértem át, mert van benne omega 3 és jód.
2010. jún. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is kecskeméti vagyok, nekem is az orvosom ajánlotta, és legalább 5 gyógyszertárban voltam, mire az egyikben kaptam. De a felesleges futkározást elkerülve 4 dobozzal megrendeltem az egeszsegbolt.hu internetes oldalon, és két nap múlva 2400 Ft/doboz árért már hozta is a futár. A másik tipp pedig amit az előttem szóló írt: elvileg minden gyógyszertár meg tudja rendelni. Egyébként érdemes utánajárni, mert a legjobb választás!!! (omega3, jód, folsav) Szép babavárást Nektek!
2010. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!