Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen készítményt vegyek a...

Milyen készítményt vegyek a gyógyszertárban, mert vérszegény vagyok?

Figyelt kérdés

Már a háziorvos is szólt többször,hogy egyre rosszabbak az értékeim,szóljak a nőgyógyásznak,hogy írjon fel valamit,ő nem akar úgy felírni,hogy a nődoki nem hagyja jóvá! Már 9hetesen vérszegény voltam. Most vagyok a 29ik héten. Nőgyógyász nem akar semmit sem felírni.

Mi baj történhet a szülésnél ha vérszegény vagyok(császármetszésem lesz).Előző szülés előtt,nem győzték adni a vasat,pedig ott szedtem tablettát.


2011. aug. 11. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is súlyos vérszegény vagyok, főleg terhességem alatt, szedtem is miatta vastablettát. De olyan szorulásos lettem tőle, hogy hetente egyszer sikerült wc-re mennem, akkor is mintha szülnék. Ezért abbahagytam és az orvosom a folsavat javasolta. Az is vastartalmú készítmény, plusz elengedhetetlen a magzat fejlődéséhez, szoptatás alatt is érdemes szedni.
2011. aug. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neo-ferro-folgamma.Mindkét terhességemnél ezt szedtem.Magne B6-tal kell szedni.Nekem a védőnő tanácsára írta fel a házi orvos.Nem is értem a házi orvosodat.Neki kéne fel írni.Kérj a védőnőt javallatot és vidd a házi orvoshoz hogy írja fel.
2011. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni a gyógynövényboltokban cékla tablettát. Nekem bevált.
2011. aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az orvosom a céklakapszulát ajánlotta vas helyett.

Azóta teljesen jó a vérképem :)

Boldog Babavárást kívánok! :)

2011. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!