Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy nem fáj...

Miért van az, hogy nem fáj még a mellem?

Figyelt kérdés
Eddig mindig fájt kb egy kát héttel menzi előtt a mellem, de most nem nagyon...
2011. máj. 15. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem vagy terhes (?), akkor ebben a hónapban rendben a hormonszinted. Én folyton mellfájdalmakkal küzdök, magas prolaktin szint miatt.
2011. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elvileg nem lehetek, mert fog gátlót szedek és emellett megszakításos védekezést is alkalmazunk. Eddig midig fájt, lehet most állt be a gyógyszer miatt, pedig már 9 hónapja szedem.
2011. máj. 15. 19:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, akkor meg valszeg most olyanja van a szervezetednek. 9 hónap alatt már be kellett volna állni. Amúgy meg minek a megszakításos gyógyszer mellé?:) Na jó, te tudod:)
2011. máj. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát jogos a kérdés... de én még ennek ellenére sem érzem magam biztonságban, elég parázós lány vagyok...
2011. máj. 15. 21:09
 5/8 anonim ***** válasza:
óóóhte :) nem kell megszakításos módszer ha szedsz tablettát. ennél biztosabb már nem lehetsz benne :) nyugi :) amúgy meg ezzel sincs semmi baj, hogy most nem fáj. örülj neki :) húúúha te tényleg nagyon parázós lehetsz :D
2011. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
el sem tudjátok képzelni, hogy mennyire :D:S én még ha vmi 100%os azon is elgondolkodom, hogy az tényleg 100%os. Én hülye ma vettem egy tesztet, negatív lett és én még mindig kételkedem benne, mert olyan mintha halvány lenne a teszt csík, pedig nem... ajj annyira hülye vagyok :D
2011. máj. 17. 20:59
 7/8 anonim ***** válasza:
húha ezen valahogy változtass mert megőrjíted az embereket körülötted :):D
2011. máj. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
másnak nem mondom, csak magamat készítem ki...
2011. máj. 18. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!