Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már egy hónapja tart a menstru...

Már egy hónapja tart a menstruációm, mi lehet az oka ennek?

Figyelt kérdés
10 nappal korábban jött meg,már egy hónapja meg van. Szerintem nem is igazi menstruáció, néha csak "pecsételő vérzés", néha rendes menstruációszerű valami(ami nagyon erősen jön). A nőgyógyász lerendezte az egészet egy terhességi teszt elvégzésével(ami természetesen negatív lett) és azzal, hogy a stressz miatt is lehet...Na kösz...Valaki tud megoldást erre?
2011. máj. 15. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Másik nőgyógyász!
2011. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nEKEM IS PONT EGY ÉVE VOLT ILYENEM,ÉN elmentem a harmadik hét után nőgyógyászhoz,aki elküldött hüvelyi uh-ra és megnézette,hogy milyen vastag a méhnyálkahártya,ha 7mm-nél vastagabb,egészségügyi kaparás kell,hogy mindent kizárjanak,nekem pont annyi volt,de előtte nem jött meg 3 hónapig,majd a vizsgálat után Norculut tablettát kellett szednem,amit elkezdtem szedni és abban a szent pillanatban elmúlt a vérzésem,majd megjött,de olyan hevesen,hogy ömlött belőlem...na most úgy néz ki,minden rendben van,de én elmentem endokrinológushoz és kiderült,hogy PCOS vagyok,azt kezeli,MEFORALT szedek rá.
2011. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hormonzavar is vagy más rendellenesség. Nem értem a dokid miért hagyta ezt annyiba. Szerintem is menj másik orvoshoz. Normális esetben, ilyenkor csinálni szoktak egy egészségügyi kaparást hogy megtudják mi okozza a panaszt.
2011. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jövő héten mindenképpen elmegyek egy másik orvoshoz, csak már nagyon ideges voltam és féltem, meg kíváncsi voltam, hogy mi miatt lehet ez.
2011. máj. 15. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Válts nőgyógyászt!
2011. máj. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap elmentem egy másik nőgyógyászhoz, aki Ergam cseppeket írt fel, aminek köszönhetően már a második adag után elmúlt. Köszönöm mégegyszer a válaszokat!
2011. máj. 17. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!