Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valamilyen fertőzést...

Ha valamilyen fertőzést elkaptam a wc-n, attól még meg fog jönni a menstruációm?

Figyelt kérdés
még egyszer se volt amúgy menzeszem
2011. máj. 16. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Legyszives olvasd el a weboldalon a sok fontos informaciot, amit minden fiatal lanynak illik tudnia, illetve anyukaknak illene lanyukat errol felvilagositania:


www.zatik-nogyogyasz.hu/menstruacio.htm

2011. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
elolvastam,de választ még mindig nem kaptam
2011. máj. 16. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen anyák vannak, hogy nem képesek ezekről a dolgokról beszélni a lányukkal...
2011. máj. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog jönni, de lehet, hogy pár napot késik.
2011. máj. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves "kislanyom"


Nyilvanos wc-ktol - ha vigyazol - nem fogsz fertozest elkapni.

Vigyazz mindig, hogy idegen helyen ne ulj ra az ulokere, es arra is, hogy a felfroccseno viz ne erjen hozza a nemiszervedhez, de attol meg, hogy egy nyilvanos wc fole guggolva elvegzed a dolgodat, nem fogsz fertozest elkapni.

Tovabba egyel mindig rendszeresen es egeszsegesen. Mozogj minden nap, ha nem is sportolsz, legalabb 10-15 percet fuss, ugralj, setalj vagy tancolj.

Ha igy teszel, akkor egeszseges leszel, az eros immunrendszered pedig nem fogja hagyni, hogy barmilyen fertozes megtamadjon es betegge tegyen.


A mentruaciod pedig elobb utobb meg fog jonni. Mivel elolvastad a weboldalt, tudod, hogy miert es mikor fogsz verezni; fertozesektol fuggetlenul.


:)

2011. máj. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
képzeld el kedves válaszoló(nem az utolsó) h anyukám felvilágosított erről ugyh ne irogass ilyeneket léccives
2011. máj. 17. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!