Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Mennyire vagytok...

Lányok! Mennyire vagytok megelégedve a melleitekkel?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 21:26
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
90%

Egyáltalán nem vagyok!!Nincsenek is melleim. :(

Én megelégednék azzal, ha egy 70-es melltartót kitöltenének!!

A férjemnek tetszenek, ez nyugtat, és az, hogy ezekből a picike cicikből még szoptatok, már 14 hónapja. De dekoltázs az nuku!!!

2009. márc. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Én sem vagyok megelégedve. Nem a méretével, mert az nagyon tetszik :-) Hanem a formájával... egyik kicsit lógósabb, mint a másik sajna. A páromnak tetszik, mert azt mondja, hogy megunná, ha mindkettő egyforma lenne, de így nem tud betelni egyikkel sem :-D
2009. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
85 C-s szeretem őket :) Tavaly egy év alatt 30 kg fogytam, de nagyon szerencsés vagyok a melleim megmaradtak,és nem nyúlt repedt meg a bőröm. Igaz kentem is meg szaunáztam, váltózuhany stb.. Én meg vagyok elégedve.
2009. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok elégedett. A formájával, feszességével nincs baj. viszont lehetne nagyobb, illetve a mellbimbóim csak inger (érintés, víz, hideg) hatására látszanak.
2009. márc. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Ugyan nagyon pici melleim vannak, de az engem nem zavar, viszont a formáját utálom, hegyesek, nem gömbölyűek, kinek tetszik ez? Senkinek...
2009. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyok velük megelégedve, mert ugyan eléggé nagyok, de sajnos lógnak. Viszont nem idegeskedek ezen. Aki szeret, az elfogadja őket ilyennek. Én megtanultam velük együttélni.
2009. márc. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én meg vagyok velük elégedve, ebből a szempontból szerencsésnek tartom magam. Nem nagyok (80B), de nem is túl kicsik. Nem lógnak és szép a formájuk. A páromnak is nagyon tetszenek.:)
2009. márc. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Én sem vagyok totál elégedett..lehetnének nagyobbak, bár az annyira nem fontos. De az én mellbimbóim is csak inger hatására áll ki, és sajna nem is annyira egyformák, de a párom szereti, végül is a dekoltázsom egész ok.
2009. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Régebben csak az volt a bajom velük, hogy nem illettek az alkatomhoz, mert a nagyon széles csípőmhöz 85B-s melleim voltak. Most fogyózok, sajnos ebből csak olyan 75 B-s lett, de a formája most sokkal szebb. Nem lógnak, és mióta tudom, hogy a kis mell kifejezetten népszerű, azóta én is szeretem őket:))
2009. márc. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagyok megelégedve velük,kicsi,és a formája sem szép,főleg amióta szültem,de az a lényeg, a kislányom és a férjem nem panaszkodik:-),és van egy-két jó melltartó,amivel ki lehet valamit hozni belőlük.:-.)
2009. márc. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!