Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem vagytok megelégedve a melleitekkel?

Figyelt kérdés
Annyi kérdést olvastam már itt GYK-n a témában, melyeket biztosan komplexusos lányok írtak ki, de tényleg nem értem, hogy miért nem fogjátok fel, hogy az a fiú, aki szeret benneteket, egyáltalán nem a melleitek mérete/formája fogja őt érdekelni!
2011. aug. 9. 12:56
1 2 3
 1/22 DakotaDamon ***** válasza:
100%
Pedig általában azért nem vagyunk megelégedve, mert mások nincsenek vele megelégedve. :)
2011. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Ennyi erővel: Fiúk! Miért nem vagyok megelégedve a farok méreteitekkel?
2011. aug. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Őszintén? Engem soha nem zavart,hogy kicsik a melleim,mert tudtam,hogy attól,hogy kicsi nagyon szép formás! Viszont,volt egy pasim...Akivel mikor oda került a sor,hogy szexeljünk nem vetkőztetett le csak alul,és ez ment jó ideig. Kissé már zavart,hiszen hozzám se ért. Egyszer megkérdeztem,hogy miért nem kíváncsi a melleimre? Az volt a válasza,hogy azt hittem téged zavarna ha megfognám,mert úgy is kicsi. Na azóta van az,hogy tényleg le se merek vetkőzni...A fürdőruhában is nagyon kényelmetlenül érzem magam...Azóta neem vagyok megelégedve vele! Persze mindig tudtam,hogy kicsi,de nem zavart..
2011. aug. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Mert hozzátartozik a nőiességünkhöz, és a vonzerőnkhöz. Egyébként ez a "ha szeret nem fogja érdekelni" nem igaz. Biztosan van olyan fiú akit tényleg nem az érdekel, de nézz csak jobban körbe, mennyien megszólják a kismellű lányokat. "Ha borogatnád elmúlna" és társai beszólások nem véletlenül születtek meg.
2011. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Húúú, 13:04-es, ez durva!!! :((( Egy ilyen hülye pasi egy életre tönkreteszi az önbecsülésedet :(((
2011. aug. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
13.04 igyekszel ezt a pasit elfelejteni?
2011. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Na meg az is zavaró, amikor fel akarok próbálni egy melltartót, erre utánam jön az eladó, hogy van belőle push-up-os is, nem akarok-e inkább egy olyat..
2011. aug. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nagyon sok fiúbarátomat megkérdeztem nem a méret a forma nem mindegy,Ja és megmondták volna nekem nagy van és volt akinek az nem teszik
2011. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
nekem azt mondják hogy nincs méret vagy csak merevítős meg ami "jól tart"nem is lóg....
2011. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

13:06-os


Magamból indulok ki, szerintem a férfiaknak csak az egyéjszakás kalandoknál fontos a mellméret, ha valaki komoly kapcsolatot szeretne, majdhogynem lényegtelen, milyenek is a cicik :)

2011. aug. 9. 13:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!