Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. s. Mi lehet ez?

S. O. s. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Most a napokban kéne megjönnie. A cicim már jelez is.

Szombat éjszaka arra keltem,hogy nagyon kell pisilnem,már nagyon fájt a hasam,de csak nehezen tudtam pisilni,és a fájdalom nem szünt,azt hidtem,hogy keltenem kell a páromat,hogy vigyen ügyeletre,mert annyira fájt,hogy már hányingerem lett(két gyereket nevetve szültem).De kb.1 óra alatt elmúlt,azóta semmi.Este megint fájt,de tompábban,és most napközben is néha beszúr vagy görcsöl.Reggel elmentem vécére,és folyásom effektív nincs,de miután nyomtam és megtöröltem magam,fehér sűrű valami jött belőlem rózsaszínes beütéssel.És mikor nyomok,akkor is fáj a hasam alul.Nem viszketek és a bugyimon sincs folyás.Tükörben sem látok semmit,de felnyultam és ott is ilyen fehéres.

Menjek dokihoz vagy várjak hogy megjöjjön?

Mit csináljak? Mi lehet ez? Voltatok már így?

Köszi előre is


2011. máj. 17. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz.
2011. máj. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el dokihoz
2011. máj. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a biztonság kedvéért keress fel egy dokit. Én úgy gondom hogy felfáztál vagy valami amit észre se vettél. Nekem is igy volt a múltkor több mint 8 napot késett. én is minden reggel hasfájásra ébredtem, de semmi. nekem fehéres- barnás folyásom volt pisilés után. aztán amikor meg jött úgy begörcsölt a hasam hogy orvost kellet hívni injekcióért. Szerintem hamarosan meg fog jönni. De tényleg keress fel egy dokit.
2011. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Voltam dokinál,kaptam antibiotikumot,valami vírusos nyavaja.Remélem meg is jön : )
2011. máj. 18. 19:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!