Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek is fáj a nőgyógyászati...

Nektek is fáj a nőgyógyászati rákszűrés?

Figyelt kérdés
Én 18 évesen voltam először. Még szűz voltam. Rettenetesen fájt. Nem maga a hüvelyi behatolás fájt, hanem a "kaparás". Talán be van gyulladva a méhszájam vagy méhszájsebem van?
2011. nov. 8. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak durva volt az orvos? Nekem nem fáj egyszer se (igaz, csak kétszer voltam eddig). Kellemetlen volt a kis kaparászás, de nem mondanám rá, hogy fájt.
2011. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én egyszer voltam, de a kacsa feszítésén kívül a "kaparászást" egyáltalán nem éreztem - bár nekem nagyon finom orvosom van

26/N

2011. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kicsit rosszul fogalmaztam, bocs, értsd jól :)
2011. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért fájt, lehet tényleg az orvos volt durva. Én nem is éreztem. Nekem miután megvizsgált után görcsölt egy kicsit úgy a hasam mint mielőtt megjön. De nem volt vészes egyáltalán.
2011. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem volt durva. Egy gyermeknőgyógyásznál voltam és nőnél. Még kérdezte is hogy volt-e már szexuális kapcsolatom. Mondtam,hogy nem erre ő, hogy akkor óvatos leszek. Az igaz, hogy nagyon megfeszítettem magam(mert annyira fájt). Vizsgálat közben is mondogatta,hogy mindjárt kész, mindjárt kész, próbáljak lazítani.
2011. nov. 8. 20:22
 6/9 A kérdező kommentje:

Ja és minden nő ismerősöm azt mondja, hogy egyáltalán nem fáj pár másodperc az egész.

Szerintem akkor valami nincs rendben velem!!!!

2011. nov. 8. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is akart a doki csinálni, de mikor mondtam, hogy szűz vagyok, azt mondta, hogy addig nem nézi meg. Csak én lennék ennyire szerencsés?
2011. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szűz lányokat/nőket elvileg nem nagyon szoktak kacsával vizsgálni, vagyis a rákszűrést is csak nagyon indokolt esetben végzik ilyenkor.
2011. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az erős megfeszités miatt volt fájdalmad, egyébbként nem értem miért volt rák-vizsgálatod? Szűzeknél még nem szoktak...
2011. nov. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!