Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tudom késeltetni a...

Hogy tudom késeltetni a menstruációm?

Figyelt kérdés
hónap elején szokott megjönni és júni 10én megyünk kirándulni lesz starnd is és nem akarom kihagyni mert ugye uccsó kirándulás meg ciki is lenne.Valami praktika kéne ..
2011. máj. 17. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:

hormontartalmú tablettával

olvasd el az eddigi 6 millió ilyen kérdést

2011. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem unjátok már ezeket a kérdéseket? Hogy tudom késleltetni, hogy tudom előbb meghozni?

Sehogy!

2011. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sehogy!!!

Próbálkozhatsz mindenféle házi praktikával, de esélytelen. Egyedül fogamzásgátló tablettával lehet tologatni a menzeszt (de ezt sem rendszeresen).

2011. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát oké..14 vagyok nem hiszem hogy fogamzásgátlót kéne szednem..:"D és a citrom tuti nem segít?:(
2011. máj. 17. 19:04
 5/7 anonim ***** válasza:

ELEGEM VAN EBBŐL HOGY NAPONTA MEGKÉRDEZIK

AZ ÉGVILÁGON SEHOGY NEM TUDOD OTTHONI PRAKTIKÁVAL KÉSLELTETNI

2011. máj. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz segíteni akkor inkább fogd be azt a kva nagy szádat.köszi puszi :)
2011. máj. 17. 19:31
 7/7 anonim válasza:
Sehogy. Terjengenek mende-mondák a neten, de nem hatásosak. Fogamzásgátlóval lehet csusztatni vagy teljes ciklust kihagyni. Citrommal meg hasonlókkal ne is próbálkozz.
2011. máj. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!