Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkaphattam valami fertőzést,...

Elkaphattam valami fertőzést, vagy csak bebeszélem magamnak? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
a barátom megujjazott 2x, nem figyeltem rá hogy előtte mosott-e kezet, de szerintem igen. na mindegy, azóta elég sokszor fehér folyásom van, az illatát semmilyennek érzem, olyan átlagosnak, de néha olyan savanykásnak, de lehet csak azért, mert bebeszélem magamnak. orvoshoz nem igazán szeretnék elmenni, mert irtózom az ilyenektől, és anyámnak sem szeretném elmondani hogy ez meg ez volt amig nem vagyok benne biztos, mert csak 15 éves vagyok. gondoltam rá hogy menstruáció előjele lehet, de csak jövőhét végén kellene megjönnie, és ennyire előre nem szoktak ilyenek lenni. szóval?
2011. máj. 17. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebből a pár sorból nekem az jött le, hogy éretlen vagy te még ehhez. :)
2011. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mensi előjele lehet... ha fertőzés lenne akkor szerintem fájna vagy csípne ott lent, ha nincs semmi akkor gond sincs :)
2011. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
örülök kedves első író, hogy a kérdésemre próbáltál válaszolni :) lehet hogy éretlen vagyok, de akkor te meg szimplán buta : )
2011. máj. 17. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem csíp, nem viszket, nem fáj akkor szerintem peteérési folyásod van. Ez természetes dolog, nálam is mindig ez van olyankor :) 24L
2011. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez most nem baj, de akárhogy irtózol az orvostól, ha baj van muszáj elmenni.
2011. máj. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!