Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? /menstruációs...

Mitől lehet ez? /menstruációs probléma/

Figyelt kérdés

Múlthét kedden jött meg a menstruációm, teljesen normális időpontban, pont amikor szokott. Nekem kb 6, maximum 7 nap szokott lenni a vérzés. Tegnap volt egy hete hogy megjött, és még mindig tart. Illetve nem vér, hanem furcsa, barna színű váladék. Nem sok, naponta(tegnap+ma) körülbelül 2-3 csepp. Viszont ez is zavaró, főleg, hogy leszeretnék feküdni a barátommal pénteken, jó lenne ha addigra teljesen elmúlna.

Orvoshoz még nem szeretnék menni, várok még egy picit hátha elmúlik. Szerintetek mi lehet ez? Természetes ez és el fog múlni, vagy pedig menjek orvoshoz?

Kb 1-1,5 évvel ezelőtt volt olyan, hogy egy teljes hónapig is megvolt, de elmentem orvoshoz, aztán a felírt gyógyszertől helyreállt.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 18. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha péntekig nem múlik menjél akkor vele orvoshoz. Nekem is volt, hogy nem múlt el nekem Orgametrilt írt a nőgyógyász, de akkor nem csak pár csepp jött.
2011. máj. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!